ToiletStar, inovativní antibakteriální kartáč na čištění toalety se samo odvětrávaným držákem

47 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

Original price was: 812 Kč.Current price is: 730 Kč.(-10%)

Vyberte množství:

1x 730 / kus
Nejpopulárnější
2x 622 / kus Ušetřete 216 
Nejlepší cena
3x 540 / kus Ušetřete 570 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 5 lidí si právě prohlíží tento produkt

Jednoduché řešení pro dokonale čistou toaletu a koupelnu bez bakterií a choroboplodných zárodků! Speciální tvar kartáče vyroben z termoplastické gumy (TPR) odpuzuje špinavou vodu a bakterie! ToiletStar má sanitární držák na rychlé sušení, který zabraňuje zadržování špinavé vody!

 • Antibakteriální toaletní kartáč
 • Samo odvětrávaný držák
 • Zabraňuje hromadění špinavé vody a nepříjemného zápachu
 • Termoplastická guma odpuzuje veškeré nečistoty a bakterie
 • Snadno vyčistěte všechna těžko dostupná místa
 • Mimořádně odolný design
 • Moderní vzhled, který se hodí do každé koupelny
 • Materiál: PP, TPR
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
LEHKÉ A HYGIENICKÉ ČIŠTĚNÍ
Dejte stop hromadění nečistot a nepříjemného zápachu na toaletě! Speciální design ToiletStar zaručuje, že vyčistíte všechna těžko dostupná místa, odstraníte všechny nečistoty a vaše koupelna bude v bezpečí před bakteriemi!
PROČ JE TOILETSTAR SPECIÁLNÍ?
Kartáč ToiletStar je vyrobena z hydrofobního silikonu, na kterém se těžko udrží voda nebo nečistoty! Přiložený samo odvětrávaný sanitární držák pro rychlé sušení umožňuje rychlé odpařování vody a tím zabraňuje hromadění nečistot a nepříjemného zápachu!
Pracuje antibakteriálně
Speciální tvar kartáčku vyroben z termoplastické gumy (TPR) odráží špinavou vodu, bakterie a mikroby! Zabzpečuje, že je kartáč vždy suchá a zabraňuje hromadění špinavé vody a bakterií!

Další informace

 • PP, TPR

 • 100 mm x 100 mm x 318 mm

 • 385g

 • bílá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.