TrimmerMow, všestranný nástavec na sekání a práci v zahradě

12 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

739 (-18%)

Vyberte množství:

1x 739 / kus
Nejpopulárnější
2x 629 / kus Ušetřete 220 
Nejlepší cena
3x 559 / kus Ušetřete 540 
14-denní možnost vrácení 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Hlava TrimmerMow umožňuje přesné, ale bezpečné sečení zelených ploch. Na rozdíl od žacích strun je sekání trávy pomocí ocelového drátu jednoduché, bezpečné a zábavné. Je vyroben z nejlepších materiálů, které umožňují dlouhou životnost a rychlé sekání.

 • Víceúčelové použití
 • Bezpečné sekání
 • Univerzálnost
 • Zvládne tvrdé překážky a rez
 • Vhodný pro zemědělské použití
 • Snadná instalace
 • Nejlepší materiály
 • Balení obsahuje: 1x nástavec na sekačku + 3x montážní pomůcka
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

KVALITNÍ HLAVA NA BEZPEČNÉ SEČENÍ

Hlava TrimmerMow umožňuje přesné, ale bezpečné sečení zelených ploch. Na rozdíl od žacích strun je sekání trávy pomocí ocelového drátu jednoduché, bezpečné a zábavné. Je vyroben z nejlepších materiálů, které umožňují dlouhou životnost a rychlé sekání.

Jednoduché a bezpečné použití

Protože je hlava vyrobena z pleteného ocelového drátu, je její použití mnohem bezpečnější než ze železa nebo ze žacích strun. Ocelová hlava se hodí na většinu sekaček, takže starosti, že máte nasprávny nástavec můžete hodit do kouta.

Rychlejší a přesnější sekání

Díky tvaru hlavy a hustě spleteným drátem se dostanete i na těžko dostupná místa, například sečení u plotu, mezi keři a květinami. Obrovské množství ramen zlepšuje a zkracuje čas sečení.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Martin F. 58 min ·
Musel jsem po každém sekání měnit strunu na sekačce, s touto ocelovou hlavou pokosové už půl roku, bez výměny. Comment's image
Komentář Sdílet
(14)
Josef H. 47 min ·
Nejenže už nemusíme dávat pozor na oblázky,, ale ještě i vyleštíme naše dlaždice! Comment's image
Komentář Sdílet
(15)
Eva N. 55 min ·
Díky vám už moje zahrada nevypadá jako džungle, děkuji!
Komentář Sdílet
(5)
Jaroslav K. 43 min ·
Doručení bylo rychlé, nástavec je vhodný na obě naše sekačky. Jsem překvapen, nečekal jsem takovou kvalitu za tak málo peněz.
Komentář Sdílet
(7)
Jiri C. 37 min ·
Nákup si kdykoliv rád zopakuji! I když upřímně pochybuji, že to bude vůbec potřeba, protože je stále ve stejném stavu jako první den. Comment's image
Komentář Sdílet
(14)

Další informace

 • 1x nástavec na sekačku + 3x montážní pomůcka

 • průměr cca 15 cm (vhodné pro všechny evropské sekačky)

 • ocel

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.