Turbo sprchová hlavice s nízkou spotřebou vody, TurboShower

10 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

459 (-28%)

Vyberte množství:

1x 459 / kus
Nejpopulárnější
2x 429 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nízký tlak vody ve sprše je běžným jevem. S inovativní sprchovou hlavicí TurboShower skončíte se slabým proudem vody ve sprše a ušetříte až 30% vody. Postará se o to 300 otvorů upravených do tvaru trojúhelníku vyřezaných pokrokovou laserovou technologií. Tím se tlak vody vaší sprchy zvýší až o 300 %. Mikro dírky dají proudu sílu a zároveň vás po dlouhém dni náležitě osvěží. Dopřejte si TurboShower s elegantním chromovaným jednodílným pouzdrem, se kterým vám neunikne ani kapka vody.

 • Zvyšuje tlak vody ve sprše až o 300 %.
 • S počtem 300 mikro otvorů k jemnému, a zároveň silnému proudu vody
 • Snadné připojení ke standardní sprchové hadici
 • Elegantně pochromované pouzdro
 • Ušetří až 30 % vody
 • Balení obsahuje: 1x sprchová hlavice PrhaStar bez hadice
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
TURBO PROUD A UŠTŘENÍ VODY
S inovativním uspořádáním 300 otvorů ve tvaru trojúhelníků, které jsou přesně laserově vyřezané, docílíte silnějšího, přímějšího a jemnějšího proudu, který dokonale umyje dokonce balzám vašich hustých vlasů, a to s neuvěřitelnou rychlostí a účinkem. K tomu pomáhá také ergonomicky tvarované držadlo sprchové hlavice TurboShower. Se vším všudy ušetříte až o 30 % méně na spotřebě vody. '
PROČ JE TURBOSHOWER VHODNÝ PRO VŠECHNY SPRCHY?
Sprchová hlavice TurboShower je vyrobena z vysoce kvalitního chromovaného plastu. Protože se skládá jen z jednoho dílu, nezačne pouštět vodu ani po dlouhodobém používání. Přizpůsobí se standardní hadici. Prostě a jednoduše si sami vyměníte starou sprchovou hlavici za hlavici s TurboShowerem. '

Další informace

 • 1x sprchová hlavice PrhaStar bez hadice

 • ABS plast s chromovaným povrchem

 • stříbrná

 • 118 g

 • 4,2 cm (nahoře); 3,2 cm (dole)

 • 23 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.