Turbo sprchová hlavice s vrtulí a nízkou spotřebou vody, PropellerShower

49 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

Original price was: 689 Kč.Current price is: 519 Kč.(-25%)

Vyberte množství:

1x 519 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Ruční sprcha PropellerShower je inovativní, úsporné a prestižní koupelnové zařízení, které dělá ze sprchy skutečný wellnessový zážitek. Malé, ale hustě poseto dírky umožňují silný, ale příjemný proud vody, který při kontaktu s pokožkou připomíná masáž snů v domácí koupelně!

 • Neuvěřitelně nízká spotřeba vody
 • Výjimečný proud, který masíruje
 • Bavlněný filtr je součástí dodávky pro čistou a zdravou vodu
 • Tvar nové generace
 • Hlavice, která nabízí příjemné a silné uchopení
 • Udržuje pH vody
 • Proud měkké vody, který nepoškozuje vlasy a pokožku
 • Vhodná jako dárek
 • Balení obsahuje: 1x ruční sprcha, 1x filtr
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

RUČNÍ SPRCHA NOVÉ GENERACE

Ruční sprcha PropellerShower je inovativní, úsporné a prestižní koupelnové vybavení, které činí ze sprchy skutečný wellnessový zážitek. Malé, ale hustě poseto dírky umožňují silný, ale příjemný proud vody, který při kontaktu s pokožkou připomíná masáž snů v domácí koupelně!

Vybavená bavlněným filtrem

Hlava PropellerShower sestává z nejlepších materiálů spolu s bavlněným filtrem, který čistí vodu a udržuje její konstantní hodnotu pH.

Vylepšené šetření až o 35%

Voda je přírodním bohatstvím, které si jako druh pomalu začínáme uvědomovat. Naše ruční sprcha snižuje spotřebu vody o ohromujících 35%! Udělejte něco pro přírodu, budoucí generace a svou peněženku.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Tomaš H. 43 min ·
Jednoznačně zatím nejlepší sprchová hlava! Toto je luxusní řešení! Comment's image
Komentář Sdílet
(6)
Vera T. 28 min ·
Vyzkoušela jsem ji, pochybovala jsem o ní na začátku, přiznávám, ale teď vím, že jde určitě do našich apartmánů. Comment's image
Komentář Sdílet
(7)
Josef H. 29 min ·
Bingo! Ten, kdo toto vymyslel, si zaslouží Nobelovu cenu. Pokud každý na světě dostane tuto hlavu, určitě bude na zemi mír, protože všichni budou ve sprše! Comment's image
Komentář Sdílet
(5)
Blanka Č. 25 min ·
Nemůžu uvěřit, že jste to doručili do 2 dnů. První internetový obchod, který nezavádí. Hlavice má daleko od šrotu na rozdíl od ostatních. Comment's image
Komentář Sdílet
(9)
Michaela C. 31 min ·
Je ideální pro naši tvrdou vodu. Filtr usnadňuje život, proud ho zase zlepšuje.
Komentář Sdílet
(9)

Další informace

 • 1x ruční sprcha, 1x filtr

 • stříbrná

 • 23 x 8 cm

 • ABS

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.