Vodní clona, Parozábrana/Zavlažovací systém (10m), MistRefresh

27 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

Original price was: 699 Kč.Current price is: 629 Kč.(-10%)

Vyberte množství:

1x 629 / kus
Nejpopulárnější
2x 539 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 469 / kus Ušetřete 480 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

Chladicí systém vodní mlhy MistRefresh je víceúčelová novinka tohoto desetiletí! Instalace je jednoduchá. Teplota vzduchu se ochladí o několik stupňů Celsia, což vám umožní vychutnat si pohodu na terase, zahrát si badminton nebo skákat na trampolíně.

 • Široká škála použití
 • Ochlazení v vedrech
 • Systém odolný proti hydrolýze
 • Hadice odolná proti UV
 • Univerzálnost
 • Snadná instalace
 • Vysoká kvalita
 • Balení obsahuje: 1x chladící systém s vodní mlhou
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

ZAŘÍZENÍ NA LETNÍ OCHLAZENÍ

Chladicí systém s vodní mlhou MistRefresh je víceúčelová novinka tohoto desetiletí! Instalace je jednoduchá. Teplota vzduchu se ochladí o několik stupňů Celsia, což vám umožní vychutnat si pohodlí na terase, zahrát si badminton nebo skákat na trampolíně.

Chlazení mlhou

V horkých letních dnech každému přijde vhod osvěžení větrem nebo studeným nápojem, pomocí tohoto zařízení to již nebude nutné, protože mlha vám poskytne ochlazení a umožní maximální požitek iv horkých dnech.

Víceúčelové použití

Systém je možné instalovat na terasu, pergolu, zahradu, bazén nebo dokonce do stáje na ochlazení hospodářských zvířat. Rostliny budou vděčné, protože z nich odstraňuje pyl a usnadňuje fotosyntézu. Hospodářská zvířata také bojují s teplem, zajistěte jim ochlazení.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Josef H. 53 min ·
Náš bar je stále plný, odkdy jsme koupili tento chladicí systém, každý zákazník ho chválí! Comment's image
Komentář Sdílet
(13)
Vera T. 40 min ·
Doručení bylo rychlé. Skvělý poměr ceny a kvality. Comment's image
Komentář Sdílet
(7)
Martin F. 38 min ·
Pověsili jsme to na plot kolem zahrady, v jednom okamžiku ochlazuje terasu a osvěžuje rostliny mé ženy. 2 mouchy jednou ranou! Comment's image
Komentář Sdílet
(6)
Vladka K. 48 min ·
S kamarádkou jsme to nainstalovali na karavan v kempu a všichni se k nám chodí chladit.
Komentář Sdílet
(4)

Další informace

 • 1x chladící systém s vodní mlhou

 • 10 m

 • černá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.