GoodSleep, ortopedický polštář pro spaní na boku

25 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

529 (-25%)

Vyberte množství:

1x 529 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Člověk v průměru prospí třetinu svého času, takže způsob a poloha v spánku mají velký význam pro náš blahobyt a  sychofyzický stav. Polštář GoodSleep nabízí vynikající oporu při spánku na boku, zmírňuje tlak na kolena, pánev, bederní oblast a páteř, a tím zlepšuje kvalitu spánku a minimalizuje chronické bolesti. Minimalizujte existující problémy nebo předcházejte objevujícím se problémům s polštářem GoodSleep a vaše páteř vám bude vděčná.

 • Stabilizuje polohu dolních končetin
 • Zmírňuje tlak na klouby
 • Tělo vrací do své přirozené polohy
 • Navržen tak, aby se během spánku nepohyboval
 • Otvory, které zabraňují pocení
 • Omyvatelný potah na zip
 • Ergonomicky tvarovaný
 • Váha: 0,2 kg
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
SPÁNEK PRO ZDRAVÍ
Neprespaná noc, únava, bolest zad, zažívací potíže, syndrom neklidných nohou, bolest svalů a kloubů, křeče, brnění ... Znáte to? Pokud ne, chcete se těmto problémům vyhnout? S ortopedickým polštářem GoodSleep zabraňte nebo snižte problémy způsobené nesprávnou polohou při spánku na boku.
PŘÍČINY PROBLÉMŮ
Podle odborníků je spaní na zádech nejvhodnější, ale ve skutečnosti jen velmi málo lidí spí takto. Pokud chcete změnit polohu svého těla během spánku, to může být velmi těžký úkol a v noci, když spíme, se vždy umístíme tak, jak nám to nejvíce vyhovuje. Pokud rádi spíte na boku, lékaři doporučují, abyste měli mezi nohama polštář GoodSleep, který umožňuje rovnoměrnou polohu páteře během spánku a odpočinku. Tímto způsobem se vyhnete bolestem v dolní části zad a v dolních končetinách, protože si udržujete přirozenou polohu těla, váha těla nevytváří tlak na klouby a krevní cévy, takže průtok krve je lepší, snižuje se zánět mezi kloubovými tkáněmi, a tím i bolest.
ERGONOMICKÝ DESIGN A KVALITNÍ MATERIÁLY Ortopedický polštář GoodSleep je ergonomicky navržen, což znamená, že zabraňuje zraněním a opotřebení v důsledku dlouhodobé statické polohy těla. Paměťová pěna dokonale zapadá do tvaru vašich nohou, udrží její tvar a poskytne podporu vaší páteři a pánvi. Uvnitř polštáře jsou větrací otvory, které vám zaručí, že vám nebude horko, a omyvatelný potah na zip je vítán při zachování nejvyšší úrovně hygieny. Ortopedy ji doporučují každému, kdo rád spí na boku, má problémy s páteří, a hlavně těhotné ženy budou šťastné.

Další informace

 • 0,2 kg

 • 100 % akryl

 • 100% polyuretanová pěna

 • 10 cm x 14 cm x 25 cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.