Náhrdelník LoveStar, který říká “Miluji tě” ve 100 jazycích

20 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

Original price was: 649 Kč.Current price is: 469 Kč.(-28%)

Vyberte množství:

1x 469 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 409 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 19 lidí si právě prohlíží tento produkt

Kouzelný řetízek LoveStar skrývá ve svém srdci nápis “Miluji tě” ve 100 jazycích. Proč ho nazýváme magickým? Když skrz něj prosvítíte, vykouzlí vaši lásku na jakýkoliv plochý povrch! LoveStar je originální dárek, který svou moderní barvou růžového zlata skvěle ladí s jakýmkoliv stylem oblečení.

  • dostupný v barvě růžového zlata
  • skrývá nápis “Miluji tě” ve 100 jazycích
  • při kontaktu se světlem promítá záznamy na všechny ploché povrchy
  • kouzelný módní doplněk, který je víc než jen řetízek
  • originální dárek na Valentýna a vyjádření lásky
  • Barva: růžové zlato
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

LÁSKA VE 100 JAZYCÍCH

Řetízek LoveStar je víc než jen řetízek. Je to módní doplněk, který skrývá vaši lásku až ve 100 jazycích. Když prosvítíte světlem přes přívěsek, nápis "Miluji tě" ve stejném počtu jazyků je promítán na všechny ploché povrchy! Učiňte svou drahou polovičku bez řeči a napište slova vaší lásky na všechny zdi a cesty, které vás obklopují.

KOUZELNÝ MÓDNÍ DOPLNĚK PRO VŠECHNY VKUSY

Elegantní náhrdelník LoveStar je dostupný v barvě růžového zlata a díky pohyblivému přívěsku ho lze nosit dvěma způsoby. Je to nadčasový módní doplněk pro všechny vkusy s magickým přívěskem, který ukazuje lásku 100 různými způsoby. Přívěsek, který skrývá nápis "Miluji tě", může ležet uvnitř svého rámečku nebo z něj viset, což zajišťuje, že řetízek vždy ladí s celkovým vzhledem.

ŘEKNI MILUJI TĚ JINAK

Vyčerpali jste všechny nápady na dárky pro lásku, výročí a narozeniny, nebo prostě hledáte dárek, který vašeho milovaného oslní? Náhrdelník LoveStar je originální dárek, který ukazuje vaši lásku jiným způsobem. Dejte svou lásku ve 100 jazycích, zachycenou v nadčasovém přívěsku, který bude vaše slova promítat na zeď.

Další informace

  • růžové zlato

  • univerzální

  • stříbro 925

  • Při kontaktu s lampou jsou slova "Miluji tě" ve 100 jazycích promítána na plochý povrch. Není vhodné pro nošení ve sprše nebo ve vodě.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.