TrimmCut PRO, profesionální zastřihovač chloupků v nose a uších

38 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

Original price was: 669 Kč.Current price is: 489 Kč.(-27%)

Vyberte množství:

1x 489 / kus
Nejpopulárnější
2x 459 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 429 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 10 lidí si právě prohlíží tento produkt

Všichni známe problém chloupků v nose, možná o něco více muži, kteří se s nimi potýkají denně. Ale nejde jen o nos, i uši občas potřebují trochu upravit. Nežádoucí chloupky můžete odstranit pomocí přístroje TrimmCut PRO. Vždy ostrý, přenosný a bez baterie!

 • Kvalitní nerezová ocel
 • Ostrá přesnost
 • Bez baterií
 • Bezpečné a bezbolestné
 • Součástí balení je čisticí kartáček a kleštičky na nehty
 • Perfektní dárek pro každého muže
 • Materiál: nerezová ocel
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

VĚČNÁ POHROMA: VLASY

Obtěžující ochlupení, zejména na obličeji, je věčným problémem obou pohlaví. S přibývajícím věkem se míra růstu chloupků u mužů zvyšuje o 100 %. Nejenže je to vizuálně nelichotivé, ale chloupky na sebe vážou mikroby a nečistoty, takže jsou nepříjemné i z hygienického hlediska. Někteří lidé tento problém řeší pinzetou nebo voskem, někdy dokonce tak, že vyčnívající chloupky uchopí rukou a rychle za ně zatáhnou. Následky tohoto postupu jsou jistě známé: silná bolest, slzící oči, grimasy, pisklavé hlasy atd. Tyto postupy jsou nesmírně bolestivé, časově náročné a krajně nevhodné. Můžete si dokonce poškodit nosní dutinu. Může dojít k zánětu, protože otevřená rána v nose se může po odstranění chloupků infikovat mikroby. Navíc chloupky v nose stěží kdy přesně uchopíte pinzetou, takže zákrok musíte několikrát opakovat. Mimořádně nepříjemné!

VLASY, ADIEU!

Jediným bezpečným, rychlým a hygienicky účinným způsobem, jak odstranit chloupky v nose a uších, je jejich zastřižení nebo zastřihnutí. Nůžky si samozřejmě nemůžete strčit do nosu. Proto je zastřihovač chloupků TrimmCut PRO jediným nástrojem, který je nejvhodnější k bezpečnému, bezbolestnému a přesnému odstranění všech nežádoucích chloupků. Zastřihovač je k tomuto účelu speciálně navržen, zaoblená část se vloží do nosní dírky nebo ucha a rukojeť se jednoduše stiskne. Po stisknutí se ostré čepele zastřihovače otočí a hladce a rychle odstřihnou nepříjemné chloupky, žádné tahání, žádná bolest, žádné poškození. A pro dokonalý zážitek z péče o srst vám k němu přidáme také kleštičky na nehty.

RYCHLE, BEZPEČNĚ, POHODLNĚ

Ostré čepele z nerezové oceli se nikdy nedostanou do kontaktu s pokožkou a jsou kryty dvanácti kovovými drážkami, takže jste vždy ve 100% bezpečí. Po každém střihu hlavicí v nosní dírce trochu pootočte a pokračujte v práci, čím častěji ji budete používat, tím více chloupků odstraníte. Zastřihovač je navržen tak, aby se zastřižené chloupky udržely, a po použití jej vyčistěte pod tekoucí vodou přiloženým kartáčkem. To, že nepotřebuje baterie ani napájení, ještě více usnadňuje jeho používání, protože si ho můžete vzít kamkoli s sebou, je tichý a můžete ho používat nepřetržitě až desettisíckrát!

Další informace

 • nerezová ocel

 • Stříbro

 • 136 g

 • 5cm X 1cm X 3cm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.