BackStretch, 3 fokozatban állítható hátfeszítő a hátfájás enyhítésére

50 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

549 (-25%)

Vyberte množství:

1x 549 / kus
Nejpopulárnější
2x 469 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 7 lidí si právě prohlíží tento produkt
 • Kombinace strečinku a akupunktury
 • Zmírňuje napětí a bolesti zad
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Pomáhá k lepšímu držení těla
 • Pomáhá vrátit páteř do jejího přirozeného zakřivení
 • 3 nastavení pro všechny generace
 • 10 minut denně
 • V balení: 1x přístroj na strečink a akupunkturní masáž zad
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Vyřešte problémy v leže

Umístěte BackStretch pod spodní část zad a nechte gravitaci, křivku a 88 masážních bodů uvolnit vaše záda a zlepšit držení těla!

10 minut denně

Kombinace strečinku a akupunktury uvolňuje záda, svaly, zlepšuje průtok krve a následně zmírňuje bolest již za 10 minut denně!

Strečink a akupunktura

Snížený průtok krve, zaseknuté nervy, namáhání zad, špatné držení těla – BackStretch nabízí perfektní kombinaci pro zlepšení průtoku krve, správného uložení kostry a svalů!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Martin F. 44 min ·
Jak mladou páteř máš, tak starý jsi! Toto by měl v dnešní době používat prakticky každý a udělat něco pro sebe a své zdraví. Okamžitě cítíte, jak se napětí uvolňuje a bolest pomalu ustupuje. Všem doporučuji! Comment's image
Komentář Sdílet
(9)
Tomaš H. 32 min ·
30 let za volantem mi přineslo pořádné bolesti zad. Vyzkoušel jsem moře věcí, samozřejmě jsem byl vůči tomuto skeptický, ale ve skutečnosti mi to pomáhá nejvíc. Jednoduché, ale účinné. Comment's image
Komentář Sdílet
(15)
Vera T. 52 min ·
Když celý život pracuješ za stolem, ani nevíš, jak tě bolí záda. Jakmile si na to lehneš, víš, že jsi na správném místě! Úžasně pomáhá, uvolňuje, usnadňuje dýchání a záda bolí méně. Comment's image
Komentář Sdílet
(11)
Eva N. 45 min ·
Upřímně doporučuji ostatním! Najděte si těch 10 minut a uvidíte, o čem mluvím. Pomohla mi napoprvé a teď ji používám pravidelně už 2 měsíce a cítím se jako nová!
Komentář Sdílet
(10)
Karel N. 39 min ·
Toto jsem dostal ke 40. narozeninám a ze všech dárků se tomu těším nejvíc! Už dlouho jsem se necítil tak dobře, protože když tě bolí záda, nikdy nejsi skutečně uvolněný. Toto je top! Děkuji svým blízkým! Comment's image
Komentář Sdílet
(9)
Hana Č. 19 min ·
U 2 dětí to sakra potřebuješ - věř mi! Vřele doporučuji všem rodičům. Comment's image
Komentář Sdílet
(6)

Další informace

 • 1x přístroj na strečink a akupunkturní masáž zad

 • ABS plast, NBR měkká pěna

 • do 100 kg

 • Vyberte si křivku, položte ji na rovnou a pevnou podlahu a lehněte si na záda tak, aby byl přístroj na spodním dílu zad. Ležte uvolněně 5 minut a normálně dýchejte. Po 5 minutách se převraťte na bok a pomalu vstaňte. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte 2x denně po dobu 5 minut. Doporučujeme začít od nejnižší křivky. Můžete ji použít také k sezení.

 • použití na vlastní riziko. V případě poranění zad nebo jiných vážných zdravotních problémů se před použitím poraďte se svým lékařem.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.