BodyBrush, silikonová masážní kartáč na tělo s otvorem pro 80ml sprchového gelu

49 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

Original price was: 625 Kč.Current price is: 499 Kč.(-20%)

Vyberte množství:

1x 499 / kus
Nejpopulárnější
2x 424 / kus Ušetřete 150 
Nejlepší cena
3x 374 / kus Ušetřete 375 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

BodyBrush má pozitivní vliv na zdraví, krevní oběh a pokožku. Má ergonomický tvar, který umožňuje silné, ale příjemné držení. Má možnost nalít až 80 ml sprchového gelu pro ještě snadnější a účinnější hygienu.

 • Působí blahodárně na pokožku
 • Vhodná pro celou rodinu
 • Vhodná i pro domácí zvířata
 • Ergonomický tvar
 • Jednoduché pěnění
 • Snadné použití
 • Nejlepší materiály
 • Balení obsahuje: 1x silikonová kartáč na tělo s dávkovačem sprchového gelu
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

MASÁŽNÍ KARTÁČ NA TĚLO

BodyBrush má pozitivní vliv na zdraví, krevní oběh a pokožku. Má ergonomický tvar, který umožňuje silné, ale příjemné držení. Má možnost nalít až 80 ml sprchového gelu pro ještě snadnější a účinnější hygienu.

Vhodná i pro domácí zvířata

Vynikající tvar kartáče poskytuje nejen silné, ale příjemné uchopení, ale také usnadňuje její skladování. Kartáč je vhodná i pro domácí zvířata!

Snadné použití

Naše kartáč má ergonomickou rukojeť, pomocí které může 1 ruka efektivně plnit svou úlohu směrování a síly čištění. Po použití kartáč jednoduše zavěste za rukojeť a už je připravena k dalšímu použití.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Richard L. 15 min ·
Kartáč je tak dobrá, že jsme koupili až 3, pro každého jednu!
Komentář Sdílet
(7)
Jaroslav K. 19 min ·
Naše nejmladší má mimořádně citlivou pokožku, už mytí houbou její způsobilo červené skvrny, nic jí nepomohlo ... Naštěstí jsme našli tuto silikonovou kartáč, od té doby se myje už jen s ní, pokožka již není svědivá a skvrny také zmizely. Díky.
Komentář Sdílet
(13)
Petr N. 22 min ·
Tuto kartáč používám pro své štěňátko .. je to pro něj vhodné! Comment's image
Komentář Sdílet
(8)
Tomaš H. 31 min ·
Rychlé dodání, super kartáč.
Komentář Sdílet
(5)
Josef H. 53 min ·
Při sprchování dostávám pomocí této kartáče bezplatnou masáž a péči o pokožku, zvláště pokud naliju do otvoru regenerační olej, je skvělá! Comment's image
Komentář Sdílet
(16)
Radek Č. 33 min ·
Tato kartáč vyhovuje mým dětem, pro mě osobně je příliš měkká. Comment's image
Komentář Sdílet
(6)

Další informace

 • 1x silikonová kartáč na tělo s dávkovačem sprchového gelu

 • 7.7 x 7.7 x 5.3 cm

 • silikon

 • modrá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.