Kartáček a škrabka na čištění jazyka, FreshBreath

26 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

429 (-14%)

Vyberte množství:

1x 429 / kus
Nejpopulárnější
2x 369 / kus Ušetřete 120 
Nejlepší cena
3x 319 / kus Ušetřete 330 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

Čistič jazyka FreshBreath se snadno používá, má dlouhou životnost a svou práci vykonává důkladně. Redukuje zápach z úst, odstraňuje povlak a snižuje pravděpodobnost vzniku kazů a jiných nemocí ústní dutiny a zubů.

 • Zlepšuje ústní hygienu
 • Redukuje zápach z úst
 • Silný stisk
 • Nesmeky se z ruky
 • Snadno se čistí
 • Vysoká kvalita
 • Snadné použití
 • Balení obsahuje: 3x pomůcka na čištění jazyka
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

POMŮCKA PRO ČIŠTĚNÍ JAZYKA

Čistič jazyka FreshBreath se snadno používá, má dlouhou životnost a svou práci vykonává důkladně. Redukuje zápach z úst, odstraňuje povlak z jazyka a snižuje pravděpodobnost vzniku kazů a jiných nemocí ústní dutiny a zubů.

3 v 1

Přístroj odstraňuje bakterie, zbytky jídla a výstelku jazyka. Správná ústní hygiena nezačíná čištěním zubů a končí se dentální nití, povinnou součástí je čištění jazyka, které je hlavním důvodem zápachu z úst.

Ergonomický tvar

Tvar přístroje perfektně sedí v ruce v různých polohách pro přesné čištění. Samotný držák mj zabraňuje sklouznutí v ruce pro kontrolovaný tlak na jazyk.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Josef H. 25 min ·
Dosud jsem si čistil jazyk zubním kartáčkem, když to zkusíš, uvidíš, co si za posledních 30 let nevyčistil.
Komentář Sdílet
(10)
Iveta S. 46 min ·
Vyhovuje mi, doručení bylo opravdu rychlé.
Komentář Sdílet
(4)
Petr N. 22 min ·
Vždycky jsem měl problémy se zápachem z úst, vždy mi říkali, že je to problém se žaludkem, a pak jsem našel toto. Jsem vám vděčný, získali jste nového klienta.
Komentář Sdílet
(13)
Michaela C. 17 min ·
Začali to používat i děti, čím dříve si zvyknou, tím lépe. Jazyk musí být čistý.
Komentář Sdílet
(11)
Jan K. 19 min ·
Čistič jazyka + Listerine = SVĚŽÍ DECH
Komentář Sdílet
(15)

Další informace

 • 3x pomůcka na čištění jazyka

 • 23 x 10 x 3.2 cm

 • plast, potravinářský silikon

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.