LadyCare, bezdrátový odstraňovač chloupků po celém těle

34 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

Original price was: 789 Kč.Current price is: 639 Kč.(-19%)

Vyberte množství:

1x 639 / kus
Nejpopulárnější
2x 549 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 479 / kus Ušetřete 480 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pomocí odstraňovače chloupků LadyCare se můžete navždy rozloučit s ranami a podrážděnou pokožkou! Je snadno použitelný, bezdrátový a mimořádně šetrný. Použijte ho na péči o celé tělo od nejcitlivějších partií, kotníků, kolen až po ruce.

 • Nejlepší výsledky bez vody a krémů
 • Vhodný pro citlivou pokožku
 • Vhodný k péči o celé tělo
 • Žádné zamotání kabelu
 • Přidáno LED světlo pro vyšší přesnost
 • Funguje obousměrně
 • Nedráždí pokožku
 • Velikost sáčku
 • Balení obsahuje: 1x odstraňovač chloupků, 1x USB nabíjecí kabel, 1x nástavec (5mm), 1x nástavec (3mm), 1x nástavec na citlivá místa
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

DOKONALÝ ODSTRAŇOVAČ CHLOUPKŮ PO CELÉM TELE

S pomocí odstraňovače chloupků LadyCare se můžete navždy rozloučit s ranami a podrážděnou pokožkou! Je snadno použitelný, bezdrátový a mimořádně šetrný. Použijte ho na péči o celé tělo od nejcitlivějších partií, kotníků, kolen až po ruce.

Bezpečná péče o celé tělo

Odstraňovač chloupků LadyCare čelí jakékoliv výzvě. Od kotníků, kolen, citlivých partií až po ruce. Dělá svou práci přesně a příjemně, bez vody

Baterie s dlouhou výdrží

Jelikož je odstraňovač chloupků bezdrátový a malých rozměrů, budete si ho moci bez obav vzít s sebou na dovolenou, protože vaše tělo vyžaduje péči i tam a pláž si budete užívat bezstarostně.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Eva N. 25 min ·
Jsem šťastná, je mnohem lepší než žiletka. ❤️ Comment's image
Komentář Sdílet
(11)
Vera T. 41 min ·
Dala jsem ho sestře k narozeninám a koupila jsem si ho i pro sebe, jen ona o tom neví, že hehe Comment's image
Komentář Sdílet
(9)
Michaela C. 19 min ·
Super! Další nový předmět v kabelce, vypadá to, že mi můj manžel bude muset koupit novou, větší. Máte k dispozici i kabelky?
Komentář Sdílet
(8)
Blanka Č. 40 min ·
Už jsem se dlouho neporezala, mám jemnou a hladkou pokožku, ale i tak jsem si ho koupila. Byla jsem a stále jsem mile překvapená z této věcičky. Trávím mnohem méně času v koupelně a každý den se cítím svěže, nic není lepší než ten pocit. Doporučuji.
Komentář Sdílet
(16)

Další informace

 • 1x odstraňovač chloupků, 1x USB nabíjecí kabel, 1x nástavec (5mm), 1x nástavec (3mm), 1x nástavec na citlivá místa

 • bílá

 • nerezová ocel

 • 16.8 x 3.8 x 21.6 cm

Návod

Kliknutím na odkaz níže můžete otevřít, stáhnout a případně vytisknout návod k použití výrobku:

Přílohy

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.