ManiStar, 16-dílná profesionální sada na manikúru, pedikúru a péči o obličej

33 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

Original price was: 709 Kč.Current price is: 529 Kč.(-25%)

Vyberte množství:

1x 529 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Souprava ManiStar obsahuje vše, co potřebujete pro péči o ruce, nohy a obličej! Různé doplňky pro každou část těla zajišťují bezpečnost a čistotu, zatímco ostré čepele z nerezavějící oceli stříhají nehty a odumřelou kůži hladce a jednoduše!

 • 16-dílná sada péče o ruce, nohy a obličej
 • Vše, co potřebujete v 1 kožené tašce
 • Ultra ostré čepele z nerezavějící oceli
 • Ergonomický design
 • Vhodné na cestování
 • Pomůcky pro manikúru: 2x kleštičky na nehty: na stříhání nehtů, 1 x pilník na nehty: hladké a zaoblené nehty, 1x vidlička na odumřelou kůži: ostříhejte nehty, puchýře, odumřelou kůži atd., 2x objstranná pomůcka na čištění nehtů: odstaňování nečistot za nehty, zatlačování nehtové kůžičky a odstraňování starého laku na nehty, 1x kartáček na čištění pomůcek
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
VŠE POTŘEBNÉ V JEDNÉ SADE
16-dílná souprava ManiStar obsahuje vše, co potřebujete pro péči o ruce, nohy a obličej! Díky perfektně navržené tašce bude souprava vždy na dosah ruky!
Vynikající ostrost
Naostřené čepele z nerezavějící oceli stříhají nehty a odumřelou kůži hladce a jednoduše! Sada obsahuje také pilník na ořezávání ostrých hran nehtů, který zabraňuje nerovnoměrnému růstu nehtů!
CO OBSAHUJE?
Péče o ruce
Perfektně se postarejte o vaše nehty s pomocí klasických kleštiček, diagonálních kleštiček, klíšťat na nehtovou kůžičku, oboustranné pomůcky na čištění nehtů a nehtové kůžičky a s pilníkem!
Péče o nohy
Odstraňte odumřelou kůži a upravte si nehty z většími kleštěmi, rovným a diagonálním nožem na pedikúru, s pomůckou na čištění nečistot za nehty a s kleštičkami na nehtovou kůžičku!
Péče o obličej
Vytvarujte si obočí s nůžkami a pinzetou a postarejte se upravený vzhled vaší tváře díky dvěma různým jehlám na čištění akné a ušní lžičkou!

Další informace

 • 2x kleštičky na nehty: na stříhání nehtů, 1 x pilník na nehty: hladké a zaoblené nehty, 1x vidlička na odumřelou kůži: ostříhejte nehty, puchýře, odumřelou kůži atd., 2x objstranná pomůcka na čištění nehtů: odstaňování nečistot za nehty, zatlačování nehtové kůžičky a odstraňování starého laku na nehty, 1x kartáček na čištění pomůcek

 • 1x velké kleště na nehty: ostříhejte tvrdé a hrubé nehty na nohou, 1x odstraňovač odumřelé kůže na rovných částech, 1x odstraňovač odumřelé kůže na křivých částech, 1x nůž na čištění nehtů: na odstranění nečistot pod nehty, 1x kleštičky na nehtovou kůžičku: stříhání kůžičky

 • 1x nůžky: na úpravu obočí, 1x pinzeta: trhání obočí a odstraňování vrostlých chloupků, 1x pomůcka na odstraňování akné: odstraňování černých teček, 1x ušní lžička: čištění uší

 • čepele ze 100% nerezavějící oceli a pouzdro z PU kůže

 • po každém použití pomůcky omyjte vodou a nechte vyschnout na vzduchu. Jednou za měsíc doporučujeme sterilizovat všechny pomůcky.

 • černé pomůcky a hnědé pouzdro

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.