PediFeet PRO, elektrický odstraňovač tvrdé kůže

18 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

720 

Vyberte množství:

1x 720 / kus
Nejpopulárnější
2x 640 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 590 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Udělejte si pedikúru v pohodlí domova za zlomek ceny kosmetických salónů! Elektrický odstraňovač tvrdé kůže PediFeet PRO pomocí diamantové hlavice odstraní všechny tvrdé zbytky kůže na chodidlech a zanechá jejich měkké a znovuzrozené. Zabudovaná vakuová tryska odsává všechny částice prachu a po použití jej jednoduše nabijete pomocí USB kabelu.

  • Chodidla jsou hned měkké a upravené
  • Brusná hlavice s diamantovými částicemi
  • Vakuová tryska odsává odbroušení prach
  • USB nabíjení
  • Rozměry: 6,5 x 9,5 cm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
PEDIKÚRA VE VAŠÍ KABELCE
PediFeet PRO mini bruska bude vaším věrným společníkem kdekoliv, protože je velmi praktická na nošení díky své malé velikosti. Vezměte si ji s sebou na dovolenou a udělejte si pedikúru před odjezdem na pláž, do bazénu nebo do restaurace, aby vaše chodidla vypadaly svěže a mladistvě.
DIAMANTOVÝ PEELING PRO VAŠE CHODIDLA
Brusná hlavice PediFeet PRO je posypaná mikroskopicky malými diamantovými částicemi, které jemně, ale důkladně zbrousí starou přebytečnou kůži z chodidel. Zapomeňte na drsné, popraskané paty a ošklivě vrásčité prsty na nohou. Pomocí brusky odstraníte tvrdou kůži, vaše nohy budou jako znovuzrozené.
ŽÁDNÝ PRACH = ŽÁDNÝ PROBLÉM
Veškerá přebytečná kůže při broušení je samozřejmě odstraněna z chodidel v podobě prachu. Tento prach odsává samotná bruska, protože do hlavice je zabudovaná vakuová tryska, která odsává až 98% všech prachových částic. Tyto zbytky se pak jednoduše čistí pomocí přiložené kartáčku. Samotnou brusnou hlavici lze čistit rovnou pod tekoucí vodou. Sada obsahuje USB kabel, pomocí kterého jednoduše nabijete baterii brusky, takže bude vždy připravena a vždy k dispozici. Cesta k měkkým a hladkým chodidlům nebyla nikdy tak snadná.

Další informace

  • 6,5 x 9,5 cm

  • pomocí USB kabelu

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.