Sada náramků krále a královny pro páry, KingQueen

9 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

Original price was: 519 Kč.Current price is: 459 Kč.(-12%)

Vyberte množství:

1x 459 / kus
Nejpopulárnější
2x 389 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 309 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nádherné náramky s korálky z přírodního kamene jsou určeny všem zamilovaným párům, jsou skvělým dárkem pro vás, kteří máte rádi svátek svatého Valentýna, narozeninové nebo jiné příležitosti. S kompletem dvou náramků královské lásky vyjádříte svoji nakloněnost velmi originálním způsobem. Jeden náramek je pro vás, druhý dáte osobě, kterou na světě nejvíce milujete. Toto vyjádření vás ještě více sváže a upevní váš vztah a lásku.

  • Jedinečné vyjádření lásky a sounáležitosti.
  • Pozoruhodný symbolický význam, který upevní váš vztah.
  • Náramky jsou roztahovací a pohodlné k nošení.
  • Nadčasový design, který vyhovuje každému osobnímu stylu.
  • Komplet obsahuje: jeden černý náramek s černou korunou a bílý náramek se zlatou korunou
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
CO NÁRAMKY KRÁLOVSKÉ LÁSKY SYMBOLIZUJÍ?
Náramky lásky nejsou pouhými šperky, ale mají také krásný symbolický význam, díky kterému jsou zvláště vhodné pro zamilované páry. V kompletu je černý a bílý náramek s okouzlujícími detaily: úhledně zpracován kousíček zlata jako černá koruna, která symbolizuje královskou lásku mezi vámi. Takovou, jako bývá v pohádkách: lásku, která bude trvat věčně.
NÁDHERNÝ DÁREK PRO MILOVANOU OSOBU
Pokud nevíte, jak obdarovat vaši milovanou osobu na den svatého Valentýna, Štědrý den, den žen či narozeniny, jsou náramky pro zamilované páry z přírodního kamene velmi vhodným dárkem. S kompletem náramků svojí lásce dokážete, jak je pro vás důležitý váš vztah a jak moc si přejete, aby trval věčně. Nošení náramků lásky si budete ještě blíž. Vždyť budete mít u sebe vždy náramek, který vás bude vzpomínat na milovaného člověka.

Další informace

  • jeden černý náramek s černou korunou a bílý náramek se zlatou korunou

  • přírodní kámen s kovovou korunkou

  • jako na obrázku

  • cca 16, 5-19, 5 cm

  • Náramky jsou flexibilní.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.