SaunaBelt, pás pro muže a ženy, který urychluje spalování tuků

10 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

629 (-16%)

Vyberte množství:

1x 629 / kus
Nejpopulárnější
2x 535 / kus Ušetřete 188 
Nejlepší cena
3x 472 / kus Ušetřete 471 
14-denní možnost vrácení 4 lidí si právě prohlíží tento produkt

Fit postava do léta? S našim pásem na spalování tuků SaunaBelt je možné všechno. Pásek je vyroben z pružného neoprénu, který zajišťuje zahřátí a podporuje tak ztrátu nadbytečných kilogramů a redukci vody v těle.

 • Pás urychluje spalování tuků
 • Pro muže a ženy
 • Neviditelný pod oblečením
 • Univerzální velikost
 • Nebrání pohybu
 • Snadná údržba
 • Balení obsahuje: 1x univerzální pás na hubnutí
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Pro rychlejší spalování tuků

Fit postava do léta? S našim pásem na spalování tuků SaunaBelt je možné všechno. Pás je vyroben z pružného neoprénu, který zajišťuje zahřívání a podporuje tak ztrátu nadbytečných kilogramů a redukci vody v těle.

Pás se saunovým efektem

SaunaBelt vytváří teplo kolem pasu a na břiše, působí jako sauna (saunový efekt), a tak rozpouští nahromaděný tuk.

Kvalitní material

Vyrobený z neoprenu, tenkého a lehkého materiálu a přírodního kaučuku, který zajišťuje pružnost a odolnost.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Hana Č. 43 min ·
Jsem velmi spokojená s nákupem. Perfektně se přizpůsobí vašemu tělu a při tréninku se skutečně zapotíte. Comment's image
Komentář Sdílet
(7)
Josef H. 39 min ·
Skvělý pás! Opravdu se potím jako blázen 😊 Comment's image
Komentář Sdílet
(4)
Iveta S. 44 min ·
Mám ho pod tričkem téměř celý den ... nevidí pod oblečením a velmi se mi líbí 😊 Comment's image
Komentář Sdílet
(12)
Martin F. 25 min ·
Ztratil jsem za pár měsíců pár centimetrů ... ale je pravda, že to není žádný magický pás ... musíš trénovat, zdravě jíst, pít jen vodu ... 😊 Comment's image
Komentář Sdílet
(8)
Richard L. 51 min ·
Byl jsem ohromen rychlostí doručení. Skvělý materiál, který skutečně urychluje pocení. Doporučuji každému, kdo by chtěl ztratit nějaké centimetry na břiše !!!
Komentář Sdílet
(15)
Blanka Č. 32 min ·
Děkuji za rychlé dodání.
Komentář Sdílet
(8)

Další informace

 • 1x univerzální pás na hubnutí

 • 117 x 20 cm

 • neopren

 • Opasek si jednoduše omotejte kolem těla a připevněte suchým zipem tak, aby vás pevně objímal. Pro rychlejší efekt noste pás během rekreace a sportovních aktivit, protože funguje jako sauna – urychluje procesy tepelné regulace a tím zvyšuje spalování tuků v oblasti, kde ho nosíte.

 • ruční praní

 • univerzální

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.