SkinStar, sonické zařízení na čištění kůže

26 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

569 (-12%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 469 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 540 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

Důkladně očistěte pleť na obličeji, redukujte póry, vyživte ji do hloubky. Pomůcka SkinStar využívá ultrazvukového vlnění k hlubokému vyčištění pleti, zvyšuje její vstřebávání a stimuluje krevní oběh. S pomocí kosmetiky, kterou používáte, se péče o pleť zvýší na zcela novou úroveň. SkinStar je vodě odolný a vyrobený z neuvěřitelně příjemného silikonu. Poskytne profesionální péči o obličej, která zlepší zdraví vaší pleti a zpomalí její stárnutí.

 • čistí s pomocí ultrazvukových impulzů
 • odstraní nečistoty a odumřelé buňky na kůži
 • zmenšuje otevřené póry
 • vyhlazuje jemné vrásky
 • kůži vyživuje do hloubky
 • při pravidelném používání zabraňuje hromadění bakterií na kůži
 • udržuje svěží vzhled a zpomaluje stárnutí pleti
 • Barva: růžová
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
SUPER DOBRÁ POMŮCKA O VAŠI PLEŤ
Pomocník SkinStar se skládá z měkkých silikonových špiček, které s ultrazvukovými impulzy jemně a účinně kloužou po vaši kůži. Každodenní použití zabraňuje hromadění bakterií a mrtvých buněk a udržuje pokožku čistou a svěží. Hluboké čištění s impulsy regeneruje a stimuluje tvorbu nových buněk, které napínají kůži a dávají jí mladistvý vzhled. SkinStar je vodotěsný a lze jej použít buď ve sprše nebo ve vaně. vhodná velikost je také skvělá na cesty, takže si můžete pravidelně čistit svoji pleť téměř kdekoliv.
KAŽDODENNÍ LÁZNĚ Z POHODLÍ DOMOVA
Tisíce mikro silikonových špiček spolu s ultrazvukovými impulsy jemně masírují, účinně vyčistí nečistoty, mastnotu a make-up. SkinStar podporuje krevní oběh, zejména v oblasti vrásek, podporuje tvorbu kolagenu, který obnovuje napětí a pružnost pokožky. Skinstar nabízí více možností, je vybaven 3 různými typy silikonových špiček pro všechny obličeje, a hlavně se snadno používá. Má dlouhou životnost a je napájen pomocí dodaného kabelu USB.
POUŽÍVÁNÍ POMŮCKY SKINSTAR
1. Celý obličej nejdříve vlažnou vodou. 2. Na bradu, čelo, nos a líce naneste malé množství gelu nebo pěny vhodné k mokrému čištění a který je vhodný na váš typ pleti. 3. Jemně stiskněte knoflík a s pomocníkem SkinStar jemně pohybujte s krouživými pohyby po obličeji. Začněte na okraji obličeje a pohybujte se pomalu přes líce proti nosu a čelu. Každé části obličeje věnujte přibližně 15 sekund. Obličej opláchněte vlažnou vodou a naneste krém nebo sérum, které vyhovuje vaší pleti. 4. Doporučujeme používat ráno a večer, jednotlivá péče by měla trvat 1-2 minuty.

Další informace

 • růžová

 • silikonové a plastové pouzdro

 • nabíjí se pomocí dodaného kabelu USB

 • Nepoužívejte při nabíjení. Neotevírejte ani neupravujte výrobek jinými způsoby. Nevhodné pro použití v sauně a při vysokých teplotách. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Doporučujeme vám, abyste výrobek nesdíleli s jinými lidmi. Po každém použití ho důkladně umyjte.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.