SkinStar, sonické zařízení na čištění kůže

12 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

569 (-12%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 469 / kus Ušetřete 200 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 540 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Důkladně očistěte pleť na obličeji, redukujte póry, vyživte ji do hloubky. Pomůcka SkinStar využívá ultrazvukového vlnění k hlubokému vyčištění pleti, zvyšuje její vstřebávání a stimuluje krevní oběh. S pomocí kosmetiky, kterou používáte, se péče o pleť zvýší na zcela novou úroveň. SkinStar je vodě odolný a vyrobený z neuvěřitelně příjemného silikonu. Poskytne profesionální péči o obličej, která zlepší zdraví vaší pleti a zpomalí její stárnutí.

 • čistí s pomocí ultrazvukových impulzů
 • odstraní nečistoty a odumřelé buňky na kůži
 • zmenšuje otevřené póry
 • vyhlazuje jemné vrásky
 • kůži vyživuje do hloubky
 • při pravidelném používání zabraňuje hromadění bakterií na kůži
 • udržuje svěží vzhled a zpomaluje stárnutí pleti
 • Barva: růžová
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
SUPER DOBRÁ POMŮCKA O VAŠI PLEŤ
Pomocník SkinStar se skládá z měkkých silikonových špiček, které s ultrazvukovými impulzy jemně a účinně kloužou po vaši kůži. Každodenní použití zabraňuje hromadění bakterií a mrtvých buněk a udržuje pokožku čistou a svěží. Hluboké čištění s impulsy regeneruje a stimuluje tvorbu nových buněk, které napínají kůži a dávají jí mladistvý vzhled. SkinStar je vodotěsný a lze jej použít buď ve sprše nebo ve vaně. vhodná velikost je také skvělá na cesty, takže si můžete pravidelně čistit svoji pleť téměř kdekoliv.
KAŽDODENNÍ LÁZNĚ Z POHODLÍ DOMOVA
Tisíce mikro silikonových špiček spolu s ultrazvukovými impulsy jemně masírují, účinně vyčistí nečistoty, mastnotu a make-up. SkinStar podporuje krevní oběh, zejména v oblasti vrásek, podporuje tvorbu kolagenu, který obnovuje napětí a pružnost pokožky. Skinstar nabízí více možností, je vybaven 3 různými typy silikonových špiček pro všechny obličeje, a hlavně se snadno používá. Má dlouhou životnost a je napájen pomocí dodaného kabelu USB.
POUŽÍVÁNÍ POMŮCKY SKINSTAR
1. Celý obličej nejdříve vlažnou vodou. 2. Na bradu, čelo, nos a líce naneste malé množství gelu nebo pěny vhodné k mokrému čištění a který je vhodný na váš typ pleti. 3. Jemně stiskněte knoflík a s pomocníkem SkinStar jemně pohybujte s krouživými pohyby po obličeji. Začněte na okraji obličeje a pohybujte se pomalu přes líce proti nosu a čelu. Každé části obličeje věnujte přibližně 15 sekund. Obličej opláchněte vlažnou vodou a naneste krém nebo sérum, které vyhovuje vaší pleti. 4. Doporučujeme používat ráno a večer, jednotlivá péče by měla trvat 1-2 minuty.

Další informace

 • růžová

 • silikonové a plastové pouzdro

 • nabíjí se pomocí dodaného kabelu USB

 • Nepoužívejte při nabíjení. Neotevírejte ani neupravujte výrobek jinými způsoby. Nevhodné pro použití v sauně a při vysokých teplotách. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Doporučujeme vám, abyste výrobek nesdíleli s jinými lidmi. Po každém použití ho důkladně umyjte.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.