SoapSponge, houba s dávkovačem mycího prostředku

24 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

459 (-27%)

Vyberte množství:

1x 459 / kus
Nejpopulárnější
2x 399 / kus Ušetřete 120 
Nejlepší cena
3x 349 / kus Ušetřete 330 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Je čas dát sbohem obyčejným houbičkám na mytí nádobí, které vydávají nepříjemné pachy. Houbička s dávkovačem je účinným nástrojem pro odstranění odolných nečistot z nádobí a pánví. Je vhodná zejména pro citlivou pokožku, protože ruka nepřichází do kontaktu s mycím prostředkem.

  • Vhodná pro citlivou pokožku
  • Snadno se používá
  • Nedochází k poškrábání nádobí
  • Žádné nepříjemné pachy
  • Vhodné pro soukromé i profesionální použití
  • Balení obsahuje: 1x čisticí houbu s dávkovačem čisticího prostředku.
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Vhodné pro citlivou pokožku

Máte citlivou pokožku rukou? Houbička s dávkovačem je obzvláště vhodná pro citlivou pokožku, protože ruka nepřichází do kontaktu s mycím prostředkem.

Nepoškozuje nádobí

Houba SoapSponge s dávkovačem je vhodná pro mytí nerezového nádobí a pánví, plastového nádobí, nádobí pro domácí zvířata atd. Je vyrobena z kvalitní pěny, která čistí nádobí bez zanechání stop nebo škrábanců.

Snadno se čistí

Nádobku jednoduše naplňte směsí mycího prostředku a vody a nasaďte víčko. Stisknutím víka se spustí dávkování mycího prostředku, které vychází ze štěrbiny na trysce, a můžete začít mýt. Díky své speciální struktuře a vysoce kvalitnímu materiálu, ze kterého je vyrobena, se houba velmi snadno čistí. Stačí ji opláchnout teplou vodou a bude vypadat jako nová.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Iveta S. 23 min ·
Mám velmi citlivé ruce a tato houbička mi velmi vyhovuje, protože ruka přichází do styku s mycím prostředkem jen velmi málo. Doporučuji ji koupit všem, kteří mají podobný problém!
Komentář Sdílet
(4)
Blanka Č. 23 min ·
skvělý gadget, zjišťuji, že mytí je mnoheeeem rychlejší.
Komentář Sdílet
(5)
Eva N. 52 min ·
je to skvělé! Houbu jsem dostala hned druhý den a jsem mile překvapená kvalitou.
Komentář Sdílet
(9)
Michaela C. 46 min ·
Máme hostinec a docela dost velkého nádobí. S houbičkou a dávkovačem je mytí mnohem jednodušší. Děkuji, budu vás doporučovat!
Komentář Sdílet
(6)

Další informace

  • 1x čisticí houbu s dávkovačem čisticího prostředku.

  • 110 g

  • 20 x 15 x 10 cm

  • PET

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.