BBQ Gloves, rukavice, které chrání před vysokými teplotami

10 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

680 

Vyberte množství:

1x 680 / kus
Nejpopulárnější
2x 590 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 535 / kus Ušetřete 435 
14-denní možnost vrácení 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Rukavice na grilování by neměly chybět žádnému mistrovi grilování! Rukavice jsou vyrobeny ze speciálních, žáruvzdorných materiálů, a tak zajišťují, že se můžeme chytit jakékoli práce kolem grilu, krbu, trouby nebo ohně, bez obav z popálení. Ověřená kvalita vám poskytuje naprostou bezpečnost proti popáleninám a rukavice poskytují stabilní přilnavost bez ohledu na povrch. Jednoduchá údržba, jsou cenově dostupné pro všechny, pro které je bezpečnost stejně důležitá jako pohodlí.

 • Ochrana do 500 stupňů Celsia
 • 2 v sadě
 • Silikonový povlak pro lepší přilnavost
 • Odolné dvouvrstvé syntetická vlákna
 • Bavlněná podšívka pro pohodlí
 • Univerzální velikost
 • Snadná údržba
 • Velikost: univerzální
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
Bez ohledu na to zda se vaření a pečení věnujete profesionálně, nebo je to váš koníček, víte, že je bezpečnost v kuchyni velmi důležitá. Při nejmenší nedbalosti může dojít k vážným zraněním a popáleninám. Přeprava extrémně teplých nádob, plechů a jídla z bodu A do bodu B může být pro vás a lidi kolem vás nebezpečná. S rukavicemi BBQ Gloves vyřešíte problém nošení horkých předmětů v kuchyni nebo venku u grilu jednou provždy. Chyťte každou část grilu, nádobí, trouby, sporáku nebo jídla a zůstaňte chráněni před popáleninami.
KVALITNÍ VÝROBA
Rukavice jsou vyrobeny z aramidových vláken. Jedná se o vysoce výkonné syntetická vlákna odolné vůči teplu pro mimořádnou ochranu před horkými předměty v kuchyni. Vnitřní část rukavic je potažena měkkým bavlněným materiálem, takže je vaše pokožka vždy chráněna! Syntetická vlákna jsou mimořádně pružné, takže univerzální velikost rukavic se perfektně hodí k jakékoli velikosti dlaně. Povrch rukavic je potažen speciálními silikonovými vzory, které zajišťují stabilní a silnou přilnavost na jakémkoliv povrchu, ať už mokrém nebo mastném. Tyto silikonové zátky zabraňují vyklouznutí horkých předmětů z vašich dlaní, takže vám už nikdy nic nevyklouzne. Prodloužený okraj rukavic poskytuje dodatečnou ochranu vašich rukou a předloktí.
SNADNÁ ÚDRŽBA
Rukavice se mohou prát v pračce nebo pod tekoucí vodou. Protože aramidová vlákna jsou odolné a vyrobeny tak, aby vydržely, se ani rukavice rychle neopotřebují!

Další informace

 • univerzální

 • černo-červená

 • dvouvrstvé syntetická vlákna, bavlněná podšívka, silikonové zátky

 • rukavice nevystavujte otevřenému ohni – jsou odolné vůči teplu, ale pouze do určité míry (ne déle než 30 sekund, závisí na teplotě). Nepoužívejte rukavice, pokud jsou mokré, protože vlhkost vede teplo.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.