ChipsCutter, kráječ na ovoce a zeleninu z nerezavějící oceli

28 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

439 (-10%)

Vyberte množství:

1x 439 / kus
Nejpopulárnější
2x 375 / kus Ušetřete 128 
Nejlepší cena
3x 329 / kus Ušetřete 330 
14-denní možnost vrácení 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

Mimořádně praktický kráječ je vhodný na krájení různých druhů ovoce a zeleniny, jako jsou jablka, mrkev, brambory, okurky atd. Špičková čepel z nerezavějící oceli poskytne speciální tvary ovoce a zeleniny, které svým hostům rádi naservírujete!

  • Kráječ na řezání ovoce a zeleniny
  • Špičková čepel z nerezavějící oceli
  • Lehké řezání
  • Protiskluzová gumová rukojeť
  • Snadno se používá a čistí
  • Balení obsahuje: 1x kráječ na brambory
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

HOSTÉ BUDOU NADŠENI NAD VZHLEDEM VAŠICH SPECIALIT

Rychle a snadno nakrájejte brambory na plátky, orestujte jejich a svým hostům naservírujte svou novou specialitu - budou nadšeni! Mimořádně praktický kráječ je vhodný pro řezání různých druhů ovoce a zeleniny, jako jsou jablka, mrkev, brambory, okurky atd.

Odolný kráječ na ovoce a zeleninu

Kráječ, který chce každá žena v domácnosti! Vynikající kuchyňská pomůcka pro přípravu hranolek, různých salátů a jiných kulinářských specialit.

Špičková kvalita a pohodlné držení

Špičková čepel z nerezavějící oceli je pevně integrována do protiskluzové gumové rukojeti, což dělá kráječ mimořádně odolnou a vhodnou na řezání bez námahy.

Poslední komentáře našich zákazníků:

Vera T. 51 min ·
Jsem ohromena kvalitou kráječe. Čepele jsou velmi ostré a skvěle řežou. Doporučuji! 😊
Komentář Sdílet
(13)
Josef H. 24 min ·
Je super! S manželkou vyrábíme díky tomuto kráječi domácí chipsy už třetí noc za sebou
Komentář Sdílet
(9)
Vladka K. 48 min ·
Velmi užitečná pomůcka. Kvalita je vynikající. Rychlé doručení. Nemám žádné komentáře!
Komentář Sdílet
(16)
Drahomira P. 15 min ·
Zkoušela jsem řezat brambory, mrkev, sladké brambory, jablko, okurku ... stále je ostrý! Také se snadno čistí, takže mu udělím hodnocení 10!
Komentář Sdílet
(13)

Další informace

  • 1x kráječ na brambory

  • 14 x 9,5 cm

  • nerezavějící ocel

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.