HomeMadePasta, sada na výrobu domácích těstovin

11 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

Original price was: 899 Kč.Current price is: 569 Kč.(-37%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 484 / kus Ušetřete 170 
Nejlepší cena
3x 427 / kus Ušetřete 426 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 18 lidí si právě prohlíží tento produkt

Chuť domácích těstovin se v žádném případě nedá srovnat s kupovanými. Kouzlo spočívá také v tom, že se dají podle přání tvarovat nebo barvit různými potravinami. S touto praktickou sadou budete moci snadno a rychle vyrobit až 5 různých druhů těstovin!

 • Připravte si dokonalé domácí těstoviny
 • 5 nástavců na různé tvary nudlí, špaget a pod.
 • Zrcadlově vyleštěný povrch – zabraňuje hromadění zbytků potravy
 • 100% bezpečné materiály, bez BPA
 • Víceúčelové použití a rychlá příprava
 • Snadno se čistí
 • Balení obsahuje: 1x sada na výrobu domácích těstovin s 5 různými přílohami
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
PŘIPRAVTE SI ČERSTVÉ TĚSTOVINY DOMA
Domácí těstoviny jsou nejlepší kvality, kvůli surovinám, ze kterých jsou vyrobeny. Chutnají lépe než hromadně vyráběné těstoviny, jsou kompaktní a vyrobeny podle individuálních chutí.
5 různých nástavců
Sada HomeMadePasta sestává z praktického nástroje na výrobu domácích těstovin a z 5 nástavců na výrobu různých těstovin: hrubé / tenké špagety, lasagne atd.
Vysoká kvalita
Sada je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli a zrcadlově leštěný povrch umožňuje snadné čištění.

Další informace

 • 1x sada na výrobu domácích těstovin s 5 různými přílohami

 • stříbrná

 • nerezavějící ocel

 • 700 g

 • 135 x 60 x 90 x 135 cm (viz obrázek)

 • Těstoviny se skládají většinou z pšeničné mouky a vajec. Mohou být také vyrobeny z kukuřičné mouky, rýžové mouky, kaštanové mouky, pohankové mouky, celozrnné mouky, s vejci nebo bez vajec. Přidáním koření a bylinek je možné vytvořit více variací, jako například: chilli těstoviny, houbové těstoviny nebo čokoládové těstoviny. Přidáním prášku z rajčat nebo špenátu vytvoříte barevné těstoviny, které vypadají zajímavé hlavně pro děti.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.