Mr. Teastar, sítko na sypané čaje ve tvaru milého plavce v horké lázni

19 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

339 

Vyberte množství:

1x 339 / kus
Nejpopulárnější
2x 309 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 259 / kus Ušetřete 240 
14-denní možnost vrácení 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Sítko na sypané čaje ve tvaru milého plavce v horké lázni. Silikonové sítko se jednoduše naplní čajovou směsí, která postačuje na šálek o objemu 3 dcl a svým zjevem vám zpříjemní studené dny. 

 • vyrobeny ze silikonu potravinářské třídy
 • 2 v čajové soupravě v nejlepší společnosti
 • vyměňte porcovaný čaj za přírodní směs 
 • Velikost: 8 cm
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
Nejmilejší řešení pro všechny čajové směsi
Sítko Mr. Teastar změní každou vaši nejoblíbenější čajovou směs na chutný teplý nápoj. Postarejte se o dobrou náladu během studených dní, které přicházejí a dopřejte si nejsympatičtější kuchyňskou pomůcku všech dob! Milé sítko Mr. Teastar je vysoce kvalitní kuchyňskou pomůckou, která umožňuje jednoduché dávkování vašich nejoblíbenějších sypaných čajů.
Souprava dvou sítek na teplé momenty ve dvojici
Mr. Teastar k vám dorazí ve společnosti svého nejlepšího přítele a je výborným nápadem na dárek pro vašeho partnera nebo rodiče. Co může být hezčí než vychutnat si šálek dobrého horkého čaje ve společnosti nejbližších?
Chcete vypít více tekutin?
Jen těžko přesvědčíte dítě, aby vypilo více čaje? Bylo by snazší, kdyby mu dělal v šálku společnost milý panáček, do kterého podle chuti nasypete čaj. Příliš malý příjem tekutin je častým problémem i u dospělých. Směsí podle vlastní chuti si připravíte ideální nápoj, který s radostí vypijete!

Další informace

 • 8 cm

 • světle šedá a tmavě šedá

 • silikon

 • na směs, která postačuje na 3 dcl čaje

 • na hrubě a jemně mleté čajové směsi. V případě nejjemnějších směsí doporučujeme použití dodatečného papírového filtru.

 • nasypte směs do spodní části a znovu založte horní část

 • může se mýt v myčce

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.