Sada trubiček na zdobení dortů (22 kusů), CakeMaster

15 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

664 (-17%)

Vyberte množství:

1x 664 / kus
Nejpopulárnější
2x 584 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 532 / kus Ušetřete 396 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 10 lidí si právě prohlíží tento produkt

Staňte se cukrářským odborníkem a ozdobte pekařské pochoutky s precizností a krásou, která zaujme každého. Nezatěžujte se komplikovanými postupy dekorace a nekupujte umělé figuríny. Rukou a pomocí těchto nástavců můžete vytvářet krásné růže, květiny, ozdobné okraje, hvězdy a barokní ozdoby. Hranice je pouze v množství krému určeného k dekoraci a ve vaší fantazii. 

 • Jednoduše vyrobte krásné dekorace
 • 8 různých nástavců ruského typu
 • Vhodné pro začátečníky i profesionály
 • V sadě i dávkovací kapsy a konektory
 • Nekonečné možnosti tvarů a motivů
 • Špičkový materiál
 • Barva: stříbrná
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
NEJKRÁSNĚJŠÍ DORTY VYROBENÉ DOMÁCÍMI RUKAMA
Pouze s malým tlakem na dávkovací kapsu vytvoříte krásné vzory pro sušenky a dorty. Opakovaně použitelný plastový konektor umožňuje rychlou a snadnou výměnu nástavců. Sada je vyrobena z kvalitních, bezpečných a netoxických materiálů. Nástavce jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, takže už nikdy nebudete muset kupovat žádné pomůcky na zdobení. Kvalitně vyrobené nástavce, bez viditelných švů a ostrých hran, mohou se k vám připojit i děti.
ŠPERKY Z KRÉMU
Cakemaster vykouzlí nádherné kombinace na zdobení okrajů na dortech, zdobení cup cake, muffinů nebo zmrzlinových pohárů s různými motivy ozdobných kuliček a vzorů. S kombinací různých nástavců vznikají z krému různé vzory. S množstvím krému a trochou praxe vytvořte pro své dezerty nádherné šperky z krému.
POUŽITÍ
Sada obsahuje všechny pomůcky, které potřebujete, kromě krému! Stačí ho naplnit do přiložených dávkovacích kapes, na ně nainstalovat konektor a požadovaný nástavec a začít s mírným stlačováním. S trochou praxe budete brzy vytvářet takové krásné ozdoby, že je bude škoda sníst. Samozřejmě můžete také navštívit internet, kde je mnoho návrhů a nápadů, jak aplikovat krém pro různé efekty.

Další informace

 • stříbrná

 • 3,7 x 2,5 x 4,3 cm

 • nerezavějící ocel 304

 • 10 jednorázových sáčků, 1 sáček za skladování, čisticí kartáček a 10 různých nástavců

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.