SliceProtect, chránič prstů při používání kráječe Multislicer

29 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

189 (-49%)

Vyberte množství:

1x 189 / kus
Nejpopulárnější
2x 179 / kus Ušetřete 20 
Nejlepší cena
3x 169 / kus Ušetřete 60 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Krájejte bez obav! SliceProtect chrání vaše prsty před pořezáním při krájení zeleniny a ovoce na kráječi MultiSlicer a podobných kráječů! Univerzální velikost zaručuje, že ji mohou používat všichni členové vaší rodiny!

  • Chrání prsty před ostrými čepelemi
  • Zabraňuje pořezání při krájení zeleniny a ovoce
  • Skvělý pro použití s ​​MultiSlicer
  • Při zakoupení spolu s MultiSlicerom bude SliceProtect váš se slevou 50%!
  • Materiál: vysoce kvalitní plast bez BPA
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Další informace

  • vysoce kvalitní plast bez BPA

  • červená nebo zelená (barva je vybrána náhodně)

  • univerzální

  • Na tenké čepele ve spodní části držáku připevněte požadovanou zeleninu. Přiložte zeleninu na kráječ a stiskněte ji horní částí držáku proti čepelím. Pohybem dopředu a dozadu bude zelenina nakrájená podle vašich představ a vaše prsty budou chráněné.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.