SoapStar, inovativní dávkovač na mýdlo nebo saponát

9 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

540 

Vyberte množství:

1x 542 / kus
Nejpopulárnější
2x 486 / kus Ušetřete 108 
Nejlepší cena
3x 432 / kus Ušetřete 324 
14-denní možnost vrácení 15 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pomocí dávkovače SoapStar uspořádejte nepořádek kolem kuchyňského dřezu a zjednodušte si dávkování mýdla při mytí nádobí. Elegantní nádoba, na kterou odložíte houbičky na mytí nádobí, vám pomůže při dávkování mýdla a ušetří vám nepříjemné zacházení s běžným balením. Pokud máte rádi pořádek a čistotu, je to pro vás super produkt!

 • Univerzální inovativní design
 • Pro pořádek a čistotu vašeho domova
 • Nerezavějící průsvitná nádoba 
 • Protiskluzové dno
 • Kvalitní plast pro dlouhou životnost
 • Ušetříte při používání mýdla
 • Materiál: kvalitní ABS
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ČISTOTA NA KLIK
Nádoba na mýdlo 2-v-1 je dávkovač mýdla a držák na odkládání houbičky. Nalijte oblíbený čistič nádobí do nádoby. Stisknutím na víko nádoby, dávkovač aplikuje mýdlo na houbičku. Pokud chcete získat více čistícího prostředku a pěny, několikrát stiskněte dávkovač a začněte s mytím. Tím zabráníte nepříjemnému použití klasických plastových balení na mytí nádobí, které vyklouznou z mokrých rukou, nemají žádný regulátor množství vytlačeného mýdla, převrátí se na kuchyňském pultu a jsou zcela neestetické na pohled.
UKLIZENÁ KUCHYNĚ JE ODRAZ PÉČI
Určitě znáte pohled na kuchyňský dřez, kolem kterého leží houbičky a balení mýdla na mytí nádobí. Nyní si můžete uklidit kuchyňský pult pomocí této nádoby. Nalijte mýdlo do nádoby, položte na ni houbičku nebo hadřík a konečně udělejte pořádek v kuchyni.
KVALITA JE ZÁKLAD
Nádoba je vyrobena z kvalitního plastu, který zajišťuje dlouhodobé používání a je zcela odolný vůči rzi. Ve spodní části nádoby je protiskluzová ochrana, která nádobu udržuje na svém místě. Inovativní design vám šetří náklady spojené s používáním mýdla a čas čištění. Stačí jen kliknout a máte uklizenou kuchyň!

Další informace

 • kvalitní ABS

 • 181 g

 • 15 × 15 × 11 cm

 • 1x mýdlové čerpadlo, 1x houbička

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.