Teflonová fólie na grilování, BBQMat

40 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

559 (-20%)

Vyberte množství:

1x 559 / kus
Nejpopulárnější
2x 475 / kus Ušetřete 168 
Nejlepší cena
3x 419 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Šetřete čas a námahu při pečení a čištění grilu! Gril mistři, vyhněte se ztrátě jídla, které popadne mezi mřížky grilu a po pikniku bez nepříjemného drhnutí zanechte gril čistý jako před pečením. Odteď bude podložka na gril BBQ Mat nezbytnou pomůckou a začátkem mnohých horkých diskusí v kruhu syčící masa.

 • 5 podložek na gril, které mají nepřilnavý povrch
 • Vynikající podložka na pečení, která má nepřilnavý povrch
 • Bez ztráty oleje, marinád a potravin mezi mřížkami grilu
 • Vyhněte se nehodám s ohněm a spálenému masu
 • Na pečení masa, zeleniny, palačinek, vajec, toastů, …
 • Zdravotně nezávadný a certifikovaný teflon
 • Vhodná pro všechny typy grilů a povrchů na pečení
 • Rozměry: 40 x 33 cm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
GRIL MISTŘI JEDEME NA TO!
Přicházejí nádherné dny, které jsou jako stvořené na piknik a gril párty, pečené čevapčiči a ražniči, cukety, klobásy a steaky. Je příjemné sedět na slunci a čekat na skvěle opečené kousek grilovaného masa se studeným pivem v ruce. Pouze mistři grilu vědí, kolik příprav, péče, pozornosti a na konci čištění je třeba, abychom se dokázali v této úloze a zapůsobily na každého s kvalitně pečeným masem. S podložkami na gril BBQ Mat budete vždy, bez výjimky, připravovat perfektní hostinu!
NEPŘILNAVÝ POVRCH, BEZ NEHOD, BEZ ČIŠTĚNÍ
Při pečení na BBQ Mat se jídlo nikdy neprilína na podložku, protože je vyrobena ze 100% zdraví nezávadného certifikovaného teflonu. Jídlo bude pěkně zapečené, bude mít příjemnou vůni a dokonce i mřížky z grilu budou na mase dobře rozeznatelné, stejně jako kdyby se peklo na něm. Protože je podložka nepropustná, se maso během pečení pěkně marinuje ve vlastní šťávě a olej nekape mezi mřížky. Po pikniku podložku jednoduše umyjete pod teplou vodou nebo v myčce nádobí a gril zůstane úžasně nedotčený, drhnutí grilu se stává minulostí.
S NEJLEPŠÍ KVALITOU - DOBRÉ JÍDLO
Podložky BBQ Mat jsou vhodné pro elektrické, plynové, infračervené grily, dřevěné uhlí, brikety nebo dřevo.Jsou mimořádně odolné, vydrží teploty až 650 ° C a jsou certifikovány jako zdraví neškodlivé. Na podložce můžete péct maso, ryby, zeleninu, ražniči, čevapčiči, vejce nebo dokonce palačinky! Po použití vám podložka ušetří nepříjemné čištění grilu. Podložku jednoduše odstraníte a umyjete a už je připravena na nový piknik.

Další informace

 • 40 x 33 cm

 • 299 g

 • FDA certifikovaná teflonová podložka

 • do 650°C

 • 5 X podložka na gril

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.