VacumPlate, opakovaně použitelný podnos na potraviny (2 ks)

38 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

629 (-16%)

Vyberte množství:

1x 629 / kus
Nejpopulárnější
2x 535 / kus Ušetřete 188 
Nejlepší cena
3x 472 / kus Ušetřete 471 
14-denní možnost vrácení 10 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pokud hledáte inovace, které jsou hitem na trhu, představujeme vám opakovaně použitelný podnos na potraviny. Podnos nahrazuje průhlednou fólii, plastové sáčky, hliníkovou fólii nebo jiné jednorázové obaly, které jsou škodlivé pro životní prostředí.

 • Vakuové a hermetické utěsnění
 • Prodlužuje čerstvost jídla
 • Zabraňuje nepříjemnému zápachu
 • Vhodný pro vícenásobné použití
 • Snadno se přenáší a skladuje
 • Vhodný do mikrovlnné trouby, ledničky, mrazničky 
 • Bez BPA a škodlivých látek
 • Balení obsahuje: 2x podnos na jídlo
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Náhrada za igelitové sáčky a fólie

Pokud hledáte inovace, které jsou hitem na trhu, představujeme vám opakovaně použitelný podnos na potraviny. Podnos nahrazuje fólii, plastové sáčky, hliníkovou fólii nebo jiné jednorázové obaly, které jsou škodlivé pro životní prostředí.

Ekologické řešení

Díky sklopnému designu šetří místo a pomáhá udržovat pořádek v chladničce a zároveň je to ekologické řešení, protože nahrazuje hliníkové resp. průhledné fólie a plastové sáčky.

Bez BPA a škodlivých látek

Je vyroben z kvalitních materiálů, které neobsahují BPA, a proto je vhodný pro použití s ​​potravinami. Může se také použít k podávání nebo přepravu jídla s vyšší bezpečností a hygienou (výlety, kempování atd.).

Poslední komentáře našich zákazníků:

Blanka Č. 28 min ·
Dostala jsem balíček včera, jsem ohromená kvalitou a rychlým doručením! Comment's image
Komentář Sdílet
(15)
Eva N. 39 min ·
sem velmi spokojená s nákupem, doporučuji! Určitě si objednám další sadu podnosů, protože se snažíme být ohleduplní k životnímu prostředí a používáme co nejméně igelitových sáčků a fólií. 😊 Comment's image
Komentář Sdílet
(4)
Martin F. 41 min ·
Nejvíce se mi líbí, že tác je možné mýt v myčce nádobí! Comment's image
Komentář Sdílet
(10)
Marie M. 50 min ·
jsou super, musím ještě objednat pro mámu a babku, obě jsou nadšené!
Komentář Sdílet
(8)
Jaroslav K. 38 min ·
Rychlé dodání a skvělé řešení pro snížení spotřeby plastových obalů ... Děkujeme Netscroll! Comment's image
Komentář Sdílet
(7)

Další informace

 • 2x podnos na jídlo

 • cca 30 x 22 cm

 • PP, bez BPA

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.