BoxingBall, systém pro domácí trénink rychlosti, koordinace a úderů

41 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

480 

Vyberte množství:

1x 480 / kus
Nejpopulárnější
2x 428 / kus Ušetřete 104 
Nejlepší cena
3x 374 / kus Ušetřete 318 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 9 lidí si právě prohlíží tento produkt

Jedinečný systém cvičení BoxingBall vám umožní trénink boxu v pohodlí domova! Sada BoxingBall obsahuje nastavitelný čelní pás a měkkou silikonovou míč na elastickém lanku, kterou můžete tlouci z každé strany levou nebo pravou rukou. Se sadou BoxingBall zdokonalte údery, zlepšete rychlost, techniku ​​a koordinaci!

 • jedinečný systém na trénink úderů
 • vhodné na trénink s rukavicemi nebo bez nich
 • měkká silikonová míč pro bezpečný trénink
 • cvičení zaměřené na rychlost, techniku ​​a koordinaci
 • 360 ‘možnost levých a pravých úderů
 • univerzální velikost
 • Obsahuje: nastavitelný čelní pás, měkká silikonová míč, elastické lanko
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ŠPIČKOVÝ TRÉNINK V POHODLÍ DOMOVA
Sada BoxingBall vám umožnuje špičkový trénink na jednoduchý způsob v pohodlí vašeho domova. Jedinečný přístup k tréninku úderů, rychlosti, techniky a koordinace vás posune na vyšší úroveň! Měkká silikonová míč poskytuje bezpečný trénink a možnost trénovat údery v plném 360 'kruhu.
PRO ZAČÁTEČNÍKY A PROFESIONÁLOVÉ
Systém tréninku s BoxingBall je vhodný pro učení počátečních úderů a zdokonalení techniky, rychlosti a kondice u zkušených sportovců! Pokud se s boxem setkáváte poprvé, začněte pomalými údery směrem dolů a pomalu měníte směr, ruce a rychlost úderu. Než začnete, zkontrolujte, zda je sada správně nainstalována a zda jste ve správné bojové pozici: brada je posunuta dovnitř, čelo je nasměrováno ve směru úderů! Akce!

Další informace

 • nastavitelný čelní pás, měkká silikonová míč, elastické lanko

 • čelní pás z látky dlouhý 65 cm, elastické teleskopické lanko dlouhé 75 cm, měkká silikonová míč průměru 6 cm, váží 82 g

 • nastavte vhodnou délku čelního pásu tak, aby se dobře uchytil. Nastavte vhodnou délku elastického lanka s míčem. Doporučená délka je o něco větší než délka vaší ruky.

 • když začnete cvičit, držte bradu dole a čelo ve směru úderů. Doporučujeme pomalé a slabé tahy směrem dolů, dokud si nezvyknete na používání sady. Pomalu zvyšujte sílu, rychlost a směr úderů.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.