Kickball, fotbalová tréninková pomůcka pro zlepšení reakčního času, techniky a kontroly nad míčem

24 komentářů
hodnocení 4,8/5,0

522 (-20%)

Vyberte množství:

1x 522 / kus
Nejpopulárnější
2x 444 / kus Ušetřete 156 
Nejlepší cena
3x 390 / kus Ušetřete 396 
14-denní možnost vrácení 12 lidí si právě prohlíží tento produkt

Sólo trénink nebyl nikdy zábavnější! Kickball nabízí perfektní fotbalový trénink a pomáhá hráčům zlepšovat jejich dovednosti. Hands-free tréninková pomůcka umožňuje hráčům maximalizovat počet doteků s míčem s větší pohyblivostí, je skvělá pro zlepšení reakčního času a kontroly nad míčem. Trénujte a vylepšujte svoji techniku, aniž vám druhý hráč musel poslat míč zpět!

 • Sólo fotbalový trénink
 • Pomáhá zlepšovat kontrolu nad míčem, reakční čas a techniku
 • Kinetická elastická šňůra dlouhá 84 cm se dá roztáhnout na 158 cm
 • Nastavitelný pás na suchý zip
 • Vhodné pro míče s velikostí 3,4 a 5
 • Vhodné pro děti i dospělé
 • Míč není součástí balení
 • Barva: černá + žlutá
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
TRÉNUJ KDEKOLI
Kickball nabízí perfektní fotbalový trénink kdekoliv a pomáhá hráčům zlepšovat jejich dovednosti! Bez nutnosti dalšího hráče, který vám kope míč zpět, budete moci vylepšit reakční čas, techniku ​​a kontrolu nad míčem!
PŘIPNOUT A KOPNOUT
Tato inovativní tréninková pomůcka vám umožňuje jednoduše připnout míč, nastavit pás a jste připraveni jít! Kickball má dlouhou kinetickou elastickou šňůru, která se může roztáhnout až do 158 cm a nabízí trénink bez použití rukou a bez zbytečného hledání míče! Zaměřte svou energii na trénink s cílem zlepšit své fotbalové schopnosti!
KONTROLA NAD MÍČEM - PRO DĚTI A DOSPĚLÉ
Kdo nemá rád dobrý, ale zábavný trénink? Kickball nabízí perfektní trénink pro děti, dospělé, doma nebo na louce! Tento trenér kopů uvolní vaše ruce a maximalizuje počet doteků s míčem! Kickball vám pomůže zvýšit pocit průniku, střelby, přijímání, driblování a celkové práce na nohách. Okořeňte svůj trénink a vylepšete své dovednosti kdekoli a kdykoli!

Další informace

 • černá + žlutá

 • pás na suchý zip a elastická šňůra

 • vhodné pro klasické fotbalové míče s velikostí 3,4 a 5

 • nastavitelný pás

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.