ProJump, profesionální švihadlo na cvičení

48 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

Original price was: 699 Kč.Current price is: 519 Kč.(-26%)

Vyberte množství:

1x 519 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Hledáte způsob, jak spálit co nejvíce kalorií v nejkratším možném čase a zvednout domácí cvičení na vyšší úroveň? Přeskakování švihadla je jedním z nejjednodušších a zároveň nejúčinnějších kardio cvičení. Profesionální švihadlo pro dospělé ProJump vám nabízí trénink pro celé tělo a jedinečný design umožňuje rychlou a plynulou rotaci!

  • dokázáno, jedno z nejúčinnějších cvičení pro celé tělo
  • 10 minut rychlého přeskakování = 30 minut běhu
  • 90 ‘rotace rukojetí pro plynulé rychlé skákání
  • ergonomicky tvarované protiskluzové rukojeti pro dokonalé uchopení
  • odolný drát, který se nehrčká ani neroztrhne
  • Materiál: lehký drát obalený odolným termoplastem
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
JEDNODUŠE A ÚČINNĚ
Přeskakování švihadla je jedním z nejjednodušších cvičení, ale zároveň jedním z nejúčinnějších!Zapomeňte na pomalé tempo z dětství - rychlé přeskakování švihadla je vynikající kardio cvičení na spalování kalorií, získávání kondice, koordinace a má příznivý vliv na zdraví srdce! Pomocí švihadla pro dospělé ProJump posuňte domácí trénink na vyšší úroveň!
RYCHLÉ TEMPO PRO RYCHLOU SPOTŘEBU KALORIÍ
Rychlé přeskakování švihadla ProJump se postará o intenzivní cvičení, které lze provádět samostatně nebo jako součást domácího tréninku HIIT (intervalový trénink s vysokou intenzitou). Rychlé a konstantní 10-minutové přeskakování ProJump spaluje stejný počet kalorií jako 30 - minutový běh!ProJump má na rukojetích speciálně navržený systém, který umožňuje plynulé a rychlé otáčení drátu. Ergonomicky tvarované rukojeti, na rozdíl od mnoha na trhu, jsou protiskluzové.

Další informace

  • lehký drát obalený odolným termoplastem

  • 3 m, nastavitelná délka

  • ženy a muže, začátečníky a zkušené sportovce

  • složitelná horská dráha

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.