Push-up rukojeti nářadí, ProHold

34 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

680 

Vyberte množství:

1x 680 / kus
Nejpopulárnější
2x 620 / kus Ušetřete 120 
Nejlepší cena
3x 540 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 20 lidí si právě prohlíží tento produkt

Dokážete uhodnout, které cvičení aktivuje nejvíce svalů na těle? Kliky, samozřejmě! Je to nejuniverzálnější cvičení, které nás posiluje, probouzí tělo, aktivuje nás a na cvičení potřebujeme velmi málo místa. Používáním čalouněných podpěr Pro Hold nezatěžujete zápěstí a vyhnete se chronické bolesti, kterou může toto cvičení způsobit. Jen chvilka vás dělí od pohodlí a účinného cvičení s touto jednoduchou pomůckou!

  • Čalouněné na ochranu rukou a podložky
  • Vyhneme se bolesti kloubů
  • Pohodlnější k efektivnějšímu cvičení
  • Tvar držáku umožňuje širokou škálu cvičení
  • Protiskluzové pro lepší přilnavost
  • Materiál: plast, který vydrží vysoké zatížení + pěna
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
UDĚLEJ 20 KLIKAT!
Takto někdy křičeli trenéři 😊. Kliky jsou nejuniverzálnější cvičení, které zbožňují muži i ženy, protože má mnoho pozitivních účinků na svaly horní a střední části těla. Kliky aktivují svaly horní části těla, rukou, hrudníku, ramenního pletence a také aktivuje břišní, zadní, hýžďové a stehenní svaly.S malými úpravami se zaměřujeme na různé svalové skupiny ale při nesprávném provádění se mohou vyskytnout poranění a bolesti v ramenou, krku, zádech a jinde.
POHODLNĚ EFEKTIVNÍMU CVIČENÍ
Čalouněné podpěry jsou ideální pomůckou pro optimální provádění kliků a zvýšenou efektivitu cvičení. Čalouněné podpěry chrání dlaň před puchýři a zároveň zabrání uklouznutí. Protože je dlaň spíše zploštělá jako složená, uvolňujeme klouby na zápěstích, čímž snižujeme opotřebení kloubů a předcházíme bolesti. Postarejte se o optimální podmínky pro provádění kliků, trénink bude příjemnější a cvičení rychleji přinesou lepší výsledky!

Další informace

  • plast, který vydrží vysoké zatížení + pěna

  • 680g

  • 22 x 15,2 x 13cm

  • černá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.