Push-up rukojeti nářadí, ProHold

50 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

680 

Vyberte množství:

1x 680 / kus
Nejpopulárnější
2x 620 / kus Ušetřete 120 
Nejlepší cena
3x 540 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 4 lidí si právě prohlíží tento produkt

Dokážete uhodnout, které cvičení aktivuje nejvíce svalů na těle? Kliky, samozřejmě! Je to nejuniverzálnější cvičení, které nás posiluje, probouzí tělo, aktivuje nás a na cvičení potřebujeme velmi málo místa. Používáním čalouněných podpěr Pro Hold nezatěžujete zápěstí a vyhnete se chronické bolesti, kterou může toto cvičení způsobit. Jen chvilka vás dělí od pohodlí a účinného cvičení s touto jednoduchou pomůckou!

  • Čalouněné na ochranu rukou a podložky
  • Vyhneme se bolesti kloubů
  • Pohodlnější k efektivnějšímu cvičení
  • Tvar držáku umožňuje širokou škálu cvičení
  • Protiskluzové pro lepší přilnavost
  • Materiál: plast, který vydrží vysoké zatížení + pěna
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
UDĚLEJ 20 KLIKAT!
Takto někdy křičeli trenéři 😊. Kliky jsou nejuniverzálnější cvičení, které zbožňují muži i ženy, protože má mnoho pozitivních účinků na svaly horní a střední části těla. Kliky aktivují svaly horní části těla, rukou, hrudníku, ramenního pletence a také aktivuje břišní, zadní, hýžďové a stehenní svaly.S malými úpravami se zaměřujeme na různé svalové skupiny ale při nesprávném provádění se mohou vyskytnout poranění a bolesti v ramenou, krku, zádech a jinde.
POHODLNĚ EFEKTIVNÍMU CVIČENÍ
Čalouněné podpěry jsou ideální pomůckou pro optimální provádění kliků a zvýšenou efektivitu cvičení. Čalouněné podpěry chrání dlaň před puchýři a zároveň zabrání uklouznutí. Protože je dlaň spíše zploštělá jako složená, uvolňujeme klouby na zápěstích, čímž snižujeme opotřebení kloubů a předcházíme bolesti. Postarejte se o optimální podmínky pro provádění kliků, trénink bude příjemnější a cvičení rychleji přinesou lepší výsledky!

Další informace

  • plast, který vydrží vysoké zatížení + pěna

  • 680g

  • 22 x 15,2 x 13cm

  • černá

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.