SportStar, 5-dílná sada elastických gum na cvičení kdekoliv

22 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

520 (-24%)

Vyberte množství:

1x 520 / kus
Nejpopulárnější
2x 438 / kus Ušetřete 164 
Nejlepší cena
3x 382 / kus Ušetřete 414 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 7 lidí si právě prohlíží tento produkt

Elastické gumy jsou nezbytnou pomůckou pro cvičení! Poskytují vynikající trénink nohou a rukou v různých stupních zátěže v pohodlí vašeho domova. Nekonečné množství využití a kombinace různých gum z 5 – dílné sady Sportstar, udrží vaše cvičení zajímavé a efektivně kdekoliv a kdykoliv.

 • jedinečné složení z měkké gumy, která je něžná k vaší pokožce
 • díky jedinečné gumě se neotáčejí a nerolují po pokožce, jako ostatní podobné výrobky
 • 5 rozličných stupňů zátěže, které můžete mezi sebou kombinovat
 • vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené sportovce
 • jsou složeny z jednoho kusu, aby se minimalizovalo riziko zranění
 • dokonalá pomůcka pro domácí cvičení, rehabilitaci, cvičení v těhotenství nebo cvičení v posilovně
 • Balení obsahuje: 5-dílnou sadu elastických gum, 1 příruční taška na gumy, 1 ilustrovaný návod cviků v angličtině
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
NEZBYTNÁ POMŮCKA NA CVIČENÍ
Složení nezbytná pomůcka na cvičení. Poskytují množství cviků na trénink celých rukou a nohou a postarají se o rychlejší výsledky! Jsou vhodné pro cvičení doma, v posilovně, na cestách, pro zpestření vnějších cvičení, na cvičení v těhotenství a navíc i na rehabilitaci.
5 STUPNŮ ZÁTĚŽE V 1 SADE
V sadě je 5 rozličných Sportstar elastických gum, které se barevně odlišují podle stupňů zátěže. Navrženy jsou pro používání po jednom nebo kombinovaně, proto jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené sportovce. Poskytují vám provádění různých cviků, rozličných stupňů zátěží, které se postarají o dinamické a účinné tréninky. Zkraťte si cestu k vaší vysněné postavě a s kompletem Sportstar si zajistěte rychlejší a viditelnější výsledky! Sportstar můžete použít k zahřívání a aktivaci svalů před cvičením nebo na trénink pro vytvarování postavy a silový trénink.
JEDINEČNÉ SLOŽENÍ GUM
Elastické gumy Sportstar jsou vyrobeny z jedinečné termoplastické gumy, která je výjimečně měkká na dotyk a při tom jedinečně silná a trvanlivá. Díky jedinečnému složení se gumy nepohybují a nerolují po kůži, jako jiné podobné gumy. Všechny elastické gumy mají průměr 5 cm a zaručují vám maximální pohodlí při cvičení.

Další informace

 • 5-dílnou sadu elastických gum, 1 příruční taška na gumy, 1 ilustrovaný návod cviků v angličtině

 • Velmi lehká zátěž: ZELENÁ: X-Light (tloušťka 0.35 mm), Lehká zátěž: MODRÁ: Light (tloušťka 0.5 mm), Střední zátěž: ŽLUTÁ: Medium (tloušťka 0.7 mm), Těžká zátěž: ČERVENÁ: Heavy (tloušťka 0.9 mm), velmi těžká zátěž: ČERNÁ: X-Heavy (tloušťka 1.1 mm)

 • průměr: 5 cm, délka gumy 60 cm

 • silná a odolná termoplastové guma, výjimečně měkká k pokožce a na dotek

 • začátečníky a profesionály. V případě zranění, těhotenství nebo porodu se před cvičením a používáním pomůcek na cvičení poraďte s lékařem nebo fyzioterapeutem.

 • Před každým použitím, resp. Před začátkem cvičení zkontrolujte, zda nejsou gumy poškozeny. Gumy neroztahujte více než trojnásobek jejich původní délky. Nepoužívejte gumy na ostrých nebo brusných površích. Když máte gumy napnuté, je nejprve před spuštěním vraťte do původní délky, abyste se vyhnuli riziku zranění. Doporučujeme gumy skladovat při pokojové teplotě bez vlhkosti, teploty nebo přímého slunečního záření, abyste prodloužili jejich životnost. Výrobek čistěte pouze z vlhkou utěrkou bez čisticích prostředků nebo mýdla. Všechny čisticí prostředky nebo midlo mohou poškodit nebo oslabit gumy.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.