TennisTrainer, tenisová tréninková stanice

35 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

590 

Vyberte množství:

1x 590 / kus
Nejpopulárnější
2x 510 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 430 / kus Ušetřete 480 
14-denní možnost vrácení 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Vylepšete svou techniku ​​tenisového úderu a zvyšte si kondici s pomůckou TennisTrainer! Je vhodný pro všechny začátečníky a všechny, kteří chtějí jen vylepšit svou hru. Trénink tenisu bude vždy v dosahu rakety, protože nepotřebujete spoluhráče nebo síť. Trénujte – nyní!

  • Samostatný trénink tenisu
  • Zvyšte rychlost, výkon a techniku
  • Míček na gumičce se vždy vrací
  • Základnu na vyvážení naplňte vodou nebo pískem
  • Pro malé začátečníky nebo velkých profesionály
  • Rozměry: 16 x 10 x 2 cm
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
HRA KDEKOLIV A KDYKOLIV
Chcete si zahrát tenis, ale nemáte spoluhráče? Musíte zlepšit backhand, ale hřiště je zavřeno nebo příliš daleko? Chtěli byste dětem představit tenis zábavným způsobem, ale nechtěli byste je vystrašit vysokou sítí? Tenisová stanice umožňuje hrát kdekoliv a kdykoliv, bez sítě, ale s dodatečným potěšením z neustále se vracející míčkem, kterou nemusíte pronásledovat a zvedat při každém úderu.
RYCHLE A JEDNODUŠE
Naplňte základnu vodou nebo pískem tak, aby stála bez ohledu na to, jak silný úder máte. Čím silnější úder, tím rychleji se míč odrazí a vrátí se k vám. Protiskluzové podložky na spodní části základny drží závaží na místě a míček se vždy vrací kvůli gumičce, která je k ní připevněna.
NASTAVENÍ PODLE POTŘEBY
Pokud chcete zkrátit dráhu míčku, aby mohli hrát tenis i děti, jednoduše opakovaně ovinete gumičku kolem základny. Tak bude dráha úderu kratší a vaše děti se rychle naučí tenisové dovednosti. Základnu si můžete vzít s sebou na trénink, dovolenou, výlet nebo návštěvu, po použití ji jednoduše vyprázdněte, hodí se pěkně do tašky, protože je malá a snadno se přepravuje. Vylepšete svou techniku, koordinaci a kondici a zároveň inspirujte své děti, aby hrály tenis s tenisovou stanicí.

Další informace

  • 16 x 10 x 2 cm

  • 220 g

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.