ProSeal, těsnící páska, která zabraňuje vnikání větru, prachu, hluku a hmyzu do vašeho domova 1 + 1 ZDARMA

31 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

529 (-25%)

Vyberte množství:

1x 529 / kus
Nejpopulárnější
2x 449 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 399 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

Máte problémy s průvanem ve vašem domě, i když jsou dveře a okna zavřené? ProSeal je odolný vůči povětrnostním vlivům a hluku! Zabraňuje vnikání větru, prachu a hmyzu do vašeho bytu, poskytuje vám čisté, tiché a pohodlné prostředí! Nezanechává nepříjemný zápach, pevně se přichytí k povrchu a udržuje vaše okna a dveře zcela utěsněné!

 • Dokonalé utěsnění
 • Zbavte se průvanu, škůdců a prachu
 • Vhodné pro extrémní povětrnostní podmínky
 • Snadné použití
 • Zvuková izolace
 • Pevně se přichytí k povrchu
 • Kvalitní a odolný materiál
 • Široká škála aplikací
 • Ušetřete na vytápění
 • V balení: 1x těsnící páska (5 m) + 1x těsnící páska (5 m) ZDARMA
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

UTĚSNĚTE OKNA A DVEŘE S TĚSNÍCÍ PÁSKOU PROSEAL

Máte problémy s průvanem ve vašem bytě, i když jsou dveře a okna zavřené? Snažíte se udržet teplotu ve vašem domě stálou? Nedokážete zabránit pronikání škůdců do vašeho obydlí? Nebo potřebujete zvukotěsné dveře kvůli hlukovým sousedům? Těsnící páska ProSeal se o vše postará!

SNADNÉ POUŽITÍ

Ořízněte požadovanou délku pásky, odstraňte ochranný film a přilepte pásku! ProSeal je vyroben z tenké a flexibilní silikonové hmoty, která neovlivňuje funkčnost dveří a oken! Délku je snadné změřit, oříznout a nainstalovat pásku, aniž byste se museli obávat poškození povrchu!

ŠIROKÁ ŠKÁLA APLIKACÍ

Vynikající pro bezrámové posuvné dveře, skleněné dveře, plastová a hliníková okna, dveře skříně, práh, sprchové vaničky, v ložnici a koupelně! Flexibilní vodotěsný silikon lze použít za extrémních povětrnostních podmínek, nezanechává nepříjemný zápach, pevně se přichytí k povrchu a udržuje vaše okna a dveře dokonale utěsněné!

Další informace

 • 1x těsnící páska (5 m) + 1x těsnící páska (5 m) ZDARMA

 • TPE

 • 35 mm

 • Ořízněte požadovanou délku pásky, odstraňte ochranný film a přilepte pásku na místo! Perfektní pro bezrámové posuvné dveře, skleněné dveře, plastová a hliníková okna, dveře skříně, práh, sprchové vaničky, ložnice a koupelny.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.