Sada baterií pro LED světla GlowWaterLights (13 ks)

19 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

518 (-20%)

Vyberte množství:

1x 518 / kus
Nejpopulárnější
2x 489 / kus Ušetřete 58 
Nejlepší cena
3x 469 / kus Ušetřete 147 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

Sada obsahuje 12 baterií AAA pro 4 světla a 1 baterii CR2025 pro dálkové ovládání. Takto nebudete muset odejít z domu a budete moci ihned používat LED světla GlowWaterLights.

  • Pro dokonalou domácí dekoraci
  • Kvalitní baterie
  • Dlouhá životnost
  • V balení: 12x baterie AAA + 1x baterie CR2025
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Další informace

  • 12x baterie AAA + 1x baterie CR2025

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.