Knoflíky, 100 dalších zatláčecích knoflíků pro ButtonPliers

32 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

339 (-37%)

Vyberte množství:

1x 339 / kus
Nejpopulárnější
2x 289 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 239 / kus Ušetřete 300 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

Chtěli byste si udělat zásobu dalších knoflíků pro neomezené tvoření nebo úpravy oblečení? Balení Knoflíky obsahuje až 100 dalších knoflíků!

  • 10 různých barev
  • Vynikající kombinace se všemi barvami oblečení a látek
  • Mimořádně snadné použití v kombinaci s příslušenstvím pro kleště na knoflíky
  • Knoflíky jsou vhodné pro trička, dětské oblečení, kabelky, klobouky, dekorační látky…
  • Balení obsahuje: 100x knoflík
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Další informace

  • 100x knoflík

  • Oranžová, fialová, žlutá, červená, zelená, černá, světle a tmavě modrá, bílá, světle růžová.

  • 9, 5 mm

  • Otevřete kleště. Umístěte knoflíkovou část spony na jednu stranu kleští tak, aby část spony vyčnívala dovnitř kleští, a na druhou stranu kleští umístěte stříbrný kroužek se zoubky. Vložte látku mezi kleště a přitiskněte ji. Následuje připevnění druhé části knoflíku. Na jednu stranu kleští nasaďte barevný kroužek se zoubky a na druhou stranu barevný knoflík s otvorem na zapínání. Vložte látku mezi ně a přitiskněte ji. Nyní můžete knoflík zapnout.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.