Knoflíky, 100 dalších zatláčecích knoflíků pro ButtonPliers

48 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

Original price was: 539 Kč.Current price is: 339 Kč.(-37%)

Vyberte množství:

1x 339 / kus
Nejpopulárnější
2x 289 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 239 / kus Ušetřete 300 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 12 lidí si právě prohlíží tento produkt

Chtěli byste si udělat zásobu dalších knoflíků pro neomezené tvoření nebo úpravy oblečení? Balení Knoflíky obsahuje až 100 dalších knoflíků!

  • 10 různých barev
  • Vynikající kombinace se všemi barvami oblečení a látek
  • Mimořádně snadné použití v kombinaci s příslušenstvím pro kleště na knoflíky
  • Knoflíky jsou vhodné pro trička, dětské oblečení, kabelky, klobouky, dekorační látky…
  • Balení obsahuje: 100x knoflík
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Další informace

  • 100x knoflík

  • Oranžová, fialová, žlutá, červená, zelená, černá, světle a tmavě modrá, bílá, světle růžová.

  • 9, 5 mm

  • Otevřete kleště. Umístěte knoflíkovou část spony na jednu stranu kleští tak, aby část spony vyčnívala dovnitř kleští, a na druhou stranu kleští umístěte stříbrný kroužek se zoubky. Vložte látku mezi kleště a přitiskněte ji. Následuje připevnění druhé části knoflíku. Na jednu stranu kleští nasaďte barevný kroužek se zoubky a na druhou stranu barevný knoflík s otvorem na zapínání. Vložte látku mezi ně a přitiskněte ji. Nyní můžete knoflík zapnout.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.