CarCharge Deluxe, bezdrátová nabíjecí stanice pro mobilní telefon

20 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

Original price was: 899 Kč.Current price is: 779 Kč.(-13%)

Vyberte množství:

1x 779 / kus
Nejpopulárnější
2x 649 / kus Ušetřete 260 
Nejlepší cena
3x 539 / kus Ušetřete 720 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 11 lidí si právě prohlíží tento produkt

CarCharge Deluxe je nejnovější nabíjecí stanice pro váš mobilní telefon. Umožňuje vám rychle nabíjet telefon za jízdy, automaticky otevírat držák, ovládat jednou rukou, otáčet o 360 a má elegantní kovový vzhled, který doplňuje interiér vašeho ocelového kamaráda.

 • Rychlé bezdrátové nabíjení
 • Automatické otevírání
 • 360 otáčení
 • Lehká instalace
 • Silikonový povlak
 • Nabíjecí LED světlo
 • Sada obsahuje: 1 bezdrátovou nabíječku, 1 kabel USB, 1 uživatelskou příručku, 1 stativ
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ
Vždy hledáte nabíječku do auta? Stále se dostáváte do složitých pozic při řízení, protože chcete přijmout hovor, podívat se na mapu nebo nastavit telefon tak, aby se nabíjel? Je čas konečně koupit kvalitní bezdrátovou nabíječku pro svého „domácího mazlíčka“ a zbavit se všech těchto potíží jednou provždy! CarCharge Deluxe lze otáčet o 360, aniž by se vysunul z rámu. Používání map, GPS a videohovorů bude nyní pohodlné. Silikonové rukojeti telefon pevně udrží, když jej nastavíte do požadované polohy.
INSTALACE
Nabijte telefon bezpečně na této elegantní bezdrátové nabíjecí stanici, která jej bude jemně, ale pevně držet, dokud nebude znovu použit, pomocí automatických držadel. CarCharge Deluxe nabízí ultrarychlé 10W bezdrátové nabíjení, rychlejší než jakákoli jiná bezdrátová nabíječka na trhu! Lze ji nainstalovat téměř na jakoukoli mezeru pro klimatizaci v autě, bez potíží a nástrojů během několika sekund. Držák si také udržuje svoji polohu při jízdě s vysokými vibracemi.
IR DETEKCE
CarCharge Deluxe má v zádech infračervený senzor, který detekuje pohyb v okruhu 3 cm kolem nosiče. Když se telefonem přiblížíte k držáku, automaticky vysune paže držáku. Opatrně do něj vložte telefon a poté jej nabíječka automaticky obejme. Podél okrajů jsou zabudovaná LED světla, která signalizují stav nabíjení telefonu. Při zvedání telefonu ze stojanu zavřete dlaň za zadní část držáku a poklepejte, držáky se otevřou a telefon se vyjme jednou rukou. Jednoduché, elegantní a inteligentní!

Další informace

 • 1 bezdrátovou nabíječku, 1 kabel USB, 1 uživatelskou příručku, 1 stativ

 • PC + ABS

 • 10 W / 7,5 W / 5 W

 • Všechny novější telefony Android a iPhone, které podporují bezdrátové nabíjení.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.