CornerCraft, jedinečný nástroj pro nové dimenze měření

25 komentářů
hodnocení 4,0/5,0

459 

Vyberte množství:

1x 459 / kus
Nejpopulárnější
2x 379 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 309 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 17 lidí si právě prohlíží tento produkt

Pro vás, kteří se amatérsky zabýváte zpracování m dřeva nebo jste profesionální tesaři, je nyní k dispozici unikátní pomůcka, která vám usnadní lecjaký úkol spojený s měřením. CornerCraft je chytrý pomocník pro nové dimenze měření! S tímto rohým měřidlem budou všechna měření přesná a vaše radost z tvoření bude ještě větší. Tak jednoduchý nástroj, a tak vysoká přesnost!

  • Zjednodušení měření délek
  • Snadný přenos rozměrů
  • Úhloměr
  • Vodítko k vrtání otvorů
  • Vysoce kvalitní plastový materiál
  • Rozměry: 150 x 275 x 66 mm
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
PROFESIONÁLNÍ PŘESNOST
CornerCraft je vyroben z vysoce kvalitního plastu a má širokou škálu použití. Umožní vám snadno měřit a přenášet míry na výkresy, kreslit požadované čáry a úhly na nosníky, desky, trubky a další trojrozměrné předměty. Obdélníkový tvar umožňuje přesné označení úhlů, což je ideální pro přenos měr na všechny strany zpracovávaného výrobku.
VÍCEÚČELOVÉ POUŽITÍ
CornerCraft umožňuje rychlé měření a kreslení úhlu 90 a 45 stupňů, slouží také jako měřítko pro měření dalších úhlových rozměrů od 0 do 90 stupňů. Můžete jej využít jako pomůcku při označování paralelních linek. Je vybaven měřidlem k průměru vrtáků, což usnadňuje určení průměru a výběru vrtáku, který potřebujete. Díky trojrozměrnému tvaru může být použit i na zakulacených materiálech, například na trubkách!

Další informace

  • 150 x 275 x 66 mm

  • 150 g

  • metrický

  • vysoce kvalitní PVC plast

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.