DingDong, hlasitý bezdrátový zvonek, který se instaluje bez vrtání

44 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

589 (-23%)

Vyberte množství:

1x 589 / kus
Nejpopulárnější
2x 509 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 449 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 20 lidí si právě prohlíží tento produkt
 • 5 úrovní hlasitosti
 • 60 různých melodií
 • Vnější a vnitřní jednotky v moderním designu
 • Možnost propojení více jednotek
 • Instalace bez vrtání – samolepící podložka
 • Vnější jednotka dosahuje až 300 m
 • Bezdrátová vnější jednotka
 • Vnitřní jednotka se rozsvítí při stisknutí zvonku
 • Vhodné pro hlučné prostředí a osoby se sluchovým postižením
 • Také snadno použitelná jako vnitřní SOS jednotka pro seniory
 • Balení obsahuje: 1x bezdrátová vnější jednotka
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

5 hlasitostí zvonění je slyšet i pro osoby se zhoršeným sluchem!

S dosahem až 300 m jej můžete nainstalovat na vstup do zahrady nebo do dvora!

Dokonalá volba pro domácnost, kancelář, dílnu nebo sklad!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Richard L. 46 min ·
Vynikající nákup! Bez vrtání nebo tahání kabelů, snadná instalace, propojení, vypadá skvěle a funguje na 10/10! Comment's image
Komentář Sdílet
(12)
Blanka Č. 18 min ·
Skutečně snadná instalace a spuštění! Můj dědeček žije s námi a neslyší zvonek :))
Komentář Sdílet
(15)
Jiri C. 32 min ·
To je intenzita zvonění! Funguje skvěle a můžete si vybrat mezi 5 hlasitostmi, což je pro nás extrémně užitečné! Comment's image
Komentář Sdílet
(9)
Vladka K. 58 min ·
Vřele doporučuji koupit! Dosud jsme měli vždy neuzamčenou zahradu a trochu jsem se obával, ale teď máme hezký zvonek u brány a cítím se mnohem bezpečněji a můžeme pustit ven psa bez obav!
Komentář Sdílet
(9)
Petr N. 53 min ·
Vzal jsem si jeden domů a jeden do dílny! Funguje skvěle, vypadá skvěle a Bůh ho žehnej!
Komentář Sdílet
(15)

Další informace

 • 1x bezdrátová vnější jednotka, 1x vnitřní přijímač

 • 1x A23 (je součástí balení) + 3x AA (nejsou součástí balení)

 • Černá

 • Nejprve povrch důkladně vyčistěte a nechte jej úplně vyschnout. Poté zvonek přilepte na vybrané místo. Lepidlo nejlépe přilne na rovné a hladké povrchy. Instalace vnitřní jednotky: vnitřní jednotka se zapojí do zásuvky.

 • Podržte tlačítko hlasitosti na přijímači (vnitřní jednotka) asi 4 sekundy a rozsvítí se indikátorové světlo. Přijímač je nyní ve fázi navazování spojení. Když stisknete tlačítko na vysílači (vnější jednotka), rozsvítí se blikající indikátorové světlo a na přijímači se rozsvítí melodie. To znamená, že spojení bylo úspěšně navázáno. Nastavení melodie: Při výběru melodie podržte tlačítko hlasitosti asi 4 sekundy a rozsvítí se indikátorové světlo na přijímači. Přijímač je nyní ve fázi "učení" melodie. Když stisknete tlačítko na vysílači, na přijímači začne blikat indikátorové světlo a zároveň se přehraje vybraná melodie. Tím je výběr a aktivace melodie dokončena.

 • Dosah signálového přenosu závisí na různých faktorech: počasí, změny rádiového frekvenčního pásma, vybitá baterie vysílače a fyzické překážky mezi přijímačem a vysílačem. Zvonek neinstalujte na kovové povrchy, jako jsou železné brány, atd. Rozbitý výrobek neotevírejte ani neopravujte, hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Pokud si nejste jisti, co dělat, vypněte zařízení a kontaktujte naši podporu.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.