DingDong, hlasitý bezdrátový zvonek, který se instaluje bez vrtání

27 komentářů
hodnocení 4,7/5,0

589 (-23%)

Vyberte množství:

1x 589 / kus
Nejpopulárnější
2x 509 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 449 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 19 lidí si právě prohlíží tento produkt
 • 5 úrovní hlasitosti
 • 60 různých melodií
 • Vnější a vnitřní jednotky v moderním designu
 • Možnost propojení více jednotek
 • Instalace bez vrtání – samolepící podložka
 • Vnější jednotka dosahuje až 300 m
 • Bezdrátová vnější jednotka
 • Vnitřní jednotka se rozsvítí při stisknutí zvonku
 • Vhodné pro hlučné prostředí a osoby se sluchovým postižením
 • Také snadno použitelná jako vnitřní SOS jednotka pro seniory
 • Balení obsahuje: 1x bezdrátová vnější jednotka
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

5 hlasitostí zvonění je slyšet i pro osoby se zhoršeným sluchem!

S dosahem až 300 m jej můžete nainstalovat na vstup do zahrady nebo dvora!

Dokonalá volba pro domácnost, kancelář, dílnu nebo sklad!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Karel N. 24 min ·
Vynikající nákup! Bez vrtání nebo tahání kabelů, snadná instalace, propojení, vypadá skvěle a funguje na 10/10! Comment's image
Komentář Sdílet
(8)
Eva N. 48 min ·
Skutečně snadná instalace a spuštění! Můj dědeček žije s námi a neslyší zvonek :))
Komentář Sdílet
(5)
Jiri C. 46 min ·
To je intenzita zvonění! Funguje skvěle a můžete si vybrat mezi 5 hlasitostmi, což je pro nás extrémně užitečné! Comment's image
Komentář Sdílet
(15)
Drahomira P. 54 min ·
Vřele doporučuji koupit! Dosud jsme měli vždy neuzamčenou zahradu a trochu jsem se obával, ale teď máme hezký zvonek u brány a cítím se mnohem bezpečněji a můžeme pustit ven psa bez obav!
Komentář Sdílet
(11)
Petr N. 56 min ·
Vzal jsem si jeden domů a jeden do dílny! Funguje skvěle, vypadá skvěle a Bůh ho žehnej!
Komentář Sdílet
(13)

Další informace

 • 1x bezdrátová vnější jednotka, 1x vnitřní přijímač

 • 1x A23 (není součástí balení) + 3x AA (není součástí balení)

 • Černá

 • Nejprve povrch důkladně vyčistěte a nechte jej úplně vyschnout. Poté zvonek přilepte na vybrané místo. Lepidlo nejlépe přilne na rovné a hladké povrchy.

 • Podržte tlačítko hlasitosti na přijímači (vnitřní jednotka) asi 4 sekundy a indikátorové světlo se rozsvítí. Přijímač je nyní ve fázi navazování spojení. Když stisknete tlačítko na vysílači (vnější jednotka), rozsvítí se blikající indikátorové světlo a na přijímači se rozsvítí melodie. To znamená, že spojení bylo úspěšně navázáno. Nastavení melodie: Při výběru melodie podržte tlačítko hlasitosti asi 4 sekundy a indikátorové světlo na přijímači se rozsvítí. Přijímač je nyní ve fázi "učení" melodie. Když stisknete tlačítko na vysílači, na přijímači začne blikat indikátorové světlo a zároveň se přehraje vybraná melodie. Tím je výběr a aktivace melodie dokončena.

 • Dosah signálového přenosu závisí na různých faktorech: počasí, změny rádiové frekvence, vybitá baterie vysílače a fyzické překážky mezi přijímačem a vysílačem. Zvonek neinstalujte na kovové povrchy, jako jsou železné brány, atd. Pokud je výrobek poškozený, neotevírejte ho ani neopravujte, protože hrozí riziko úrazu elektrickým proudem. Pokud si nejste jisti, co dělat, vypněte zařízení a kontaktujte naši podporu.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.