DriveBall, univerzální 360° posilovač volantu

9 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

Original price was: 669 Kč.Current price is: 499 Kč.(-25%)

Vyberte množství:

1x 499 / kus
Nejpopulárnější
2x 429 / kus Ušetřete 140 
Nejlepší cena
3x 379 / kus Ušetřete 360 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 16 lidí si právě prohlíží tento produkt

USNADŇUJE JÍZDU VZAD A PROJÍŽDĚNÍ OSTRÝCH ZATÁČEK! Ložisková posilovací rukojeť umožňuje řidiči měkké řízení při pomalé jízdě, couvání a parkování automobilů. DriveBall zmenšuje poloměr otáčení ruky při otáčení vozu a usnadňuje ovládání vozu pouze jednou rukou! Pokud máte zraněnou ruku, bolesti ramene nebo sníženou pohyblivost, bude pro vás DriveBall v autě nepostradatelný.

 • Snadná instalace
 • Hladké otáčení o 360° pouze jednou rukou
 • Přesná navigace je snadná
 • Odolná konstrukce
 • Univerzální montáž
 • Balení obsahuje: 1x DriveBall
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Přesná navigace

Systém DriveBall zmenšuje poloměr otáčení vaší ruky při otáčení vozu a usnadňuje navigaci pouze jednou rukou! Zejména pro začínající řidiče a řidiče s jakýmkoli zraněním ruky nebo sníženou pohyblivostí!

Snadná instalace

Jednoduše namontujte nástavec na volant, umístěte kouli na její místo a můžete vyrazit!

Plynulé otáčení o 360°

Díky pohonu posilovací koule bude ovládání volantu bez námahy! Zaparkujte své auto a jezděte s ním jakýmkoli směrem snadněji než kdykoli předtím!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Jan K. 27 min ·
Přesně tohle jsem potřeboval. Instalace trvala asi deset sekund. Přiléhá přesně a funguje perfektně i bez přídavné lišty. Zatím se mi líbí. Dva palce nahoru!!!
Komentář Sdílet
(15)
Richard L. 27 min ·
Jsem postižený a mám problémy s používáním pravé ruky. Tento výrobek se mi líbí, připevnil jsem ho na levou stranu volantu, těsně nad vodorovnou tyč. Neklouže a je velmi pohodlný!
Komentář Sdílet
(9)
Hana Č. 28 min ·
Za prvé, jedná se o dokonalý knoflík volantu. K jeho aplikaci na volant není potřeba žádné nářadí a je plochý jako hokejový puk, takže je na volantu prakticky neviditelný. Nejvíce se mi líbí, že dlaní naplocho přitlačíte k puku, což usnadňuje řízení v úzkých místech.
Komentář Sdílet
(8)
Radek Č. 46 min ·
miluji tento knoflík, kde byl celý můj život? Jednoduché použití a přesun do mého druhého vozidla. Knoflík zůstane tam, kam ho položím, celý den. Super pohodlné. 5 hvězdiček. Díky.
Komentář Sdílet
(5)

Další informace

 • 1x DriveBall

 • plast + protiskluzový silikon

 • 10x8cm

 • černá

 • Otřete polomokrým ručníkem.

 • Jednoduše připevněte nástavec k volantu, umístěte kuličku na její místo a můžete vyrazit!

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.