FinishMaster, nástavce pro přesnou aplikaci silikonu

40 komentářů
hodnocení 4,6/5,0

Original price was: 1.120 Kč.Current price is: 519 Kč.(-54%)

Vyberte množství:

1x 519 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 390 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nástavce s nimiž chirurgickou přesností vyplníte všechny mezery, rohy, hrany a spáry. Vyrobeno výhradně pro takové úkoly, protože při stavebních pracích jsou detaily rozhodující pro dokonalý vzhled a kvalitní práci. K dispozici je 14 různých velikostí nástavců z nerezavějící oceli, které lze připevnit na jakoukoliv tubu silikonu, spárovací hmoty nebo pur pěny.

 • Hezké spáry
 • Přesné zakončení
 • Perfektní těsnění
 • Rovnoměrné nanášení
 • Univerzální použití
 • Snadné čištění
 • Vhodné pro všechny druhy tub
 • Nerezavějící ocel pro dlouhou životnost
 • V balení: 14 různých nástavců
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
SÁM SVŮJ MISTR
Pro všechny práce při kterých potřebujete šikovnou ruku při nanášení silikonu. Nemusíte volat domovníka nebo řemeslníka. S chirurgickou přesností všechno sami zaspárujte a utěsněte. Čisté, rovnoměrné linie pro dokonalé těsnění s jednoduchými nástavci jsou nyní zde.
PRO VŠECHNY APLIKACE
Balení obsahuje až 14 nástavců různých velikostí přizpůsobených pro všechny aplikace, které budete potřebovat. Dostanete balení s tryskami ve velikostech: 5, 6, 7, 9, 19, 12, 13, 16, 20, 25, 26, 28, 30 a 35 mm. Všechny trysky jsou přesně vyřezané z nástavců z nerezavějící oceli a nakloněné v úhlu 45 stupňů, takže aplikace bude skutečně jednoduchá a čistá.
ÚDRŽBA A MATERIÁL
Kvalitní nerezavějící ocel zaručuje dlouhou životnost a výroba čistých řezů umožňuje dokonalé nanášení materiálu na sklo, dveřní štěrbiny, spáry v koupelně nebo jakékoliv štěrbiny, které vám vadí. Nástavec stačí připevnit na tubu a zajistit lepicí páskou. Po použití odstraňte nástavec a umyjte jej pod vodou s mýdlem nebo jednoduše odstraňte přebytečný silikon a uschovejte je pro další použití. Jednoduše, natrvalo a vždy potěší.

Další informace

 • 14 různých nástavců

 • 60 g

 • nerezavějící ocel

 • 5/6/7/9/10/12/13/16/20/25/26/28/30/35 mm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.