FinishMaster, nástavce pro přesnou aplikaci silikonu

45 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

519 (-54%)

Vyberte množství:

1x 519 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 390 
14-denní možnost vrácení 18 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nástavce s nimiž chirurgickou přesností vyplníte všechny mezery, rohy, hrany a spáry. Vyrobeno výhradně pro takové úkoly, protože při stavebních pracích jsou detaily rozhodující pro dokonalý vzhled a kvalitní práci. K dispozici je 14 různých velikostí nástavců z nerezavějící oceli, které lze připevnit na jakoukoliv tubu silikonu, spárovací hmoty nebo pur pěny.

 • Hezké spáry
 • Přesné zakončení
 • Perfektní těsnění
 • Rovnoměrné nanášení
 • Univerzální použití
 • Snadné čištění
 • Vhodné pro všechny druhy tub
 • Nerezavějící ocel pro dlouhou životnost
 • Hmotnost: 60 g
Return advantage icon 14-denní možnost vrácení
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
SÁM SVŮJ MISTR
Pro všechny práce při kterých potřebujete šikovnou ruku při nanášení silikonu. Nemusíte volat domovníka nebo řemeslníka. S chirurgickou přesností všechno sami zaspárujte a utěsněte. Čisté, rovnoměrné linie pro dokonalé těsnění s jednoduchými nástavci jsou nyní zde.
PRO VŠECHNY APLIKACE
Balení obsahuje až 14 nástavců různých velikostí přizpůsobených pro všechny aplikace, které budete potřebovat. Dostanete balení s tryskami ve velikostech: 5, 6, 7, 9, 19, 12, 13, 16, 20, 25, 26, 28, 30 a 35 mm. Všechny trysky jsou přesně vyřezané z nástavců z nerezavějící oceli a nakloněné v úhlu 45 stupňů, takže aplikace bude skutečně jednoduchá a čistá.
ÚDRŽBA A MATERIÁL
Kvalitní nerezavějící ocel zaručuje dlouhou životnost a výroba čistých řezů umožňuje dokonalé nanášení materiálu na sklo, dveřní štěrbiny, spáry v koupelně nebo jakékoliv štěrbiny, které vám vadí. Nástavec stačí připevnit na tubu a zajistit lepicí páskou. Po použití odstraňte nástavec a umyjte jej pod vodou s mýdlem nebo jednoduše odstraňte přebytečný silikon a uschovejte je pro další použití. Jednoduše, natrvalo a vždy potěší.

Další informace

 • 60 g

 • nerezavějící ocel

 • 5/6/7/9/10/12/13/16/20/25/26/28/30/35 mm

 • 14 různých nástavců

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.