Látkový záhon + ZDARMA zahradní rukavice s plastovými drápky

49 komentářů
hodnocení 4,1/5,0

629 (-22%)

Vyberte množství:

1x 629 / kus
Nejpopulárnější
2x 539 / kus Ušetřete 180 
Nejlepší cena
3x 479 / kus Ušetřete 450 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 10 lidí si právě prohlíží tento produkt

Podporuje růst rostlin, chrání půdu před škůdci, usnadňuje zahradničení, zajišťuje optimální podmínky pro růst rostlin díky provzdušnění pěstebního média a zajištění adekvátního odvodnění. A v této úžasné nabídce dostanete ZDARMA voděodolné zahradní rukavice s plastovými drápky, které vám umožní provádět všechny druhy zahradnických prací, zatímco chrání vaše ruce před puchýři a zraněními!

 • Perfektní zahradnická sada
 • Bujný růst rostlin a vyšší výnosy
 • Vhodné také pro terasy a balkony
 • Rukavice jsou voděodolné a univerzální velikosti
 • Silné plastové drápky
 • Rukavice nahrazují 5 zahradnických nástrojů
 • Balení obsahuje: 1x záhon o průměru 90 cm + 1x zahradní rukavice s plastovými drápky
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

VAŠE ROSTLINY BUDOU KRÁSNÉ

Pěstujte krásné květiny, bylinky a zeleninu inovativním, jednoduchým a efektivním způsobem. Látkový záhon Garden GrowBag můžete umístit kamkoli venku, do zahrady, na terasu nebo do dvora. Stačí ho naplnit půdou a zasadit do něj vybrané plodiny. Když skončí pěstební sezóna, záhon vyprázdněte, omyjte a uschovejte do příští sezóny, abyste měli následující rok stejně krásnou zahradu! K záhonu navíc dostanete ZDARMA rukavice GardenStar s plastovými drápky, které můžete použít na kopání, hrabání, uvolňování, trhání, sázení, setí, sklizeň,...

BOHATÁ ÚRODA

Speciální látka podporuje růst prospěšných bakterií a umožňuje kořenům dýchat a udržovat optimální vlhkost. Všechny tyto výhody pozitivně ovlivňují růst, takže optimalizujete svůj výnos a podpoříte růst vašich květin nebo zeleniny. Nový záhon můžete umístit do stávající zahrady, na trávník, do dvora nebo na jiná místa, kde budou rostliny mít optimální podmínky pro růst. Naplňte ho správnou směsí půdy a užijte si domácí produkci již tuto sezónu!

PRAKTICKOST A BEZPEČNOST

Odolný geotextil zajišťuje dlouhodobé použití a udržuje optimální podmínky pro růst a poskytuje UV ochranu. Protože je Garden GrowBag oddělen od půdy, chrání vaše plodiny před hraboši, ostružinami a krtky. A upravená výška usnadňuje plevení a sklizeň, takže vaše záda poděkují záhonu. ZDARMA také najdete zahradní rukavice GardenStar. Rukavice jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které dohromady nahrazují alespoň 5 zahradnických nástrojů na dosah ruky.

Další informace

 • 1x záhon o průměru 90 cm + 1x zahradní rukavice s plastovými drápky

 • průměr 90 cm, výška 30 cm

 • 150-200l půdy

 • pratelný geotextil

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.