Praktická vodní pumpa pro vrtačku, HomePumpPro

15 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

769 

Vyberte množství:

1x 769 / kus
Nejpopulárnější
2x 649 / kus Ušetřete 240 
Nejlepší cena
3x 519 / kus Ušetřete 750 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 13 lidí si právě prohlíží tento produkt

Vysoce výkonné vodní čerpadlo HomePump PRO pro čerpání vody a dalších kapalin, které funguje připojením ručního vrtáku. Skvělé pro zalévání zahrady, vyprazdňování akvárií, nádrží, studní, bazénů, koryt a dokonce i vodních lůžek. Inovativní a snadno použitelné řešení pro proudění tekutin z jednoho zdroje do druhého je nezbytným doplňkem v jakémkoli domě, zahradě nebo dílně!

 • Snadné a rychlé připojení
 • Provoz s 3200 ot / min. 52 litrů / min
 • Pro vrtačky s výkonem 350 W nebo více
 • Silný plast a nerezová ocel
 • Vnitřní průměr: 15,8 mm / 0,62 in
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
VÝKON A EFEKTIVNOST PO RUCE
V řadě všech možných typů čerpadel je nyní k dispozici nejjednodušší varianta čerpadla pro každodenní úkoly v zahradě nebo v domácnosti, HomePump PRO. Toto čerpadlo je nejlepší volbou pro čerpání kapalin do 2 metrů. Jednoduše připojte oba konce zahradní hadice k čerpadlu a k ruční vrtačce a můžete začít s čerpáním. Hadice připojená níže čerpá kapalinu a hadice nad vrtací jednotkou ji vypouští. Průtok vody regulujete rychlostí vrtání a můžete dosáhnout až 52 litrů pročerpané vody za minutu. 3200 ot / min.
KVALITA JE KLÍČEM
Zvláštní pozornost byla věnována konstrukci čerpadla HomePump PRO a to výběrem kvalitních materiálů. Bylo to nezbytné, protože to je jediný způsob, jak zabránit korozi a opotřebení. Silně vyztužené plasty a vysoce kvalitní nerezová ocel zajišťují dlouhou životnost a kvalitu čerpadla, které vám bude sloužit po dlouhou dobu.

Další informace

 • 15,8 mm / 0,62 in

 • 21 mm / 0,83 palce

 • modrá

 • vrtačky s výkonem 350 W nebo více

 • cca. 125 mm x 107 mm x 78,6 mm / 4,92 inx4,21 inx3,09 v

 • čerpadlo může čerpat vodu mezi 5-60 stupni Celsia

 • maximální výškový rozdíl je 2 ma nejdelší čerpací vzdálenost je 15 m

 • toto čerpadlo není vhodné pro čerpání plynu nebo hořlavých kapalin.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.