MagneticBand, Úžasný magnetický náramek na nářadí

13 komentářů
hodnocení 4,4/5,0

470 

Vyberte množství:

1x 470 / kus
Nejpopulárnější
2x 418 / kus Ušetřete 104 
Nejlepší cena
3x 366 / kus Ušetřete 312 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nikdy jste si nepřáli při práci mít ještě jednu ruku, která by držela věci namísto vás? Nesnášíte, když musíte chodit nahoru-dolů po žebříku, abyste si vyměnili vrták na vrtačce? S MagneticBand můžete mít u sebe všechny hřebíky, šrouby, vrtáky, matice a jiné drobnosti přímo na zápěstí a zároveň mít volné obě ruce. Tento náramek je skutečné potěšení pro každého mistra, je to jakoby měl u sebe ještě další pomocnou ruku.

  • Magnetický náramek, který drží nářadí namísto vás
  • Nastavitelná velikost pro všechny zápěstí
  • Během práce funguje jako další pomocná ruka navíc
  • Může držet hřebíky, vrtáky, šrouby a jiné malé nářadí
  • Materiál: 100% balistický polyester 1680D
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
EXTRA RUKA
MagneticBand při práci funguje jako další pomocná ruka! Bezpečně udrží všechny hřebíky, vrtáky, šrouby nebo jiné drobné nářadí přímo na zápěstí a zároveň nechá ruce volné! Už nikdy více nemusíte chodit nahoru - dolů po žebříku, pro další vrták, MagneticBand ho drží místo vás!
NASTAVITELNÁ VELIKOST PRO KAŽDÉHO
MagneticBand je určen pro všechny velikosti zápěstí, pro muže i ženy! Snadno nastavitelný - připraven pomáhat od první chvíle, jak si ho nasadíte na ruku. Vybavený se super silnými všitými magnety bezpečně drží vše od malých hřebíků, šroubů, nůžek až do malého nářadí!

Další informace

  • 100% balistický polyester 1680D

  • černá

  • 350mm x 90mm x 10mm

  • 0,1kg

  • 1 x magnetický náramek

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.