Mount Grip, univerzální držák mobilního telefonu do automobilu

29 komentářů
hodnocení 4,5/5,0

509 

Vyberte množství:

1x 509 / kus
Nejpopulárnější
2x 459 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 389 / kus Ušetřete 360 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 8 lidí si právě prohlíží tento produkt

Nový inovativní design držáku MountGrip pro mobilní telefony poskytuje optimální uživatelský zážitek. Nový minimalistický design a modernizace bezpečnostních funkcí zaručí bezpečnost telefonu pevným objetím. Proto se při jízdě budete cítit bezstarostně a sebejistě.

 • Bezpečné 5 – ti bodové uchopení
 • Protiskluzová podložka
 • Moderní tvar
 • Tenký design
 • Žádné škrábance
 • Optimální stabilita
 • Snadné použití
 • Materiál: vysoce kvalitní ABS, silikonový gel
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
MINIMALISTICKÁ ELEGANCE DO VAŠEHO AUTOMOBILU
"Méně je někdy více" myšlenka, která stojí za designem tohoto jedinečného automobilového držáku pro mobilní telefony. Držák je ultra tenký a vhodný do všech větracích otvorů, zabírá minimum místa, a tak dostanete více svobody. Rozlučte se s těžkopádnými držáky, které vám při řízení překáží. Když držák zrovna nepoužíváte, tak ho lze složit do velmi malých rozměrů. Do následujícího použití bude dokonale uložen.
STABILIZACE
Telefon umístíte do držáku jednoduchým pohybem a také tak ho vyjmete. 5 – ti bodová rukojeť, 4 silikonové kleště a tlumič zajistí nejlepší stabilitu a tak 100 % ochrání váš mobilní telefon.
ANTI-SCRATCH
Pro dodatečnou ochranu interiéru vozu jsou rukojeti držáků, které umístíte do otvorů větracích drážek, opatřeny speciální vrstvou z jemného silikonového gelu. Palubní deska bude ochráněna před poškozením, a zároveň zachová správnou polohu držáku.

Další informace

 • vysoce kvalitní ABS, silikonový gel

 • 120 x 27,5 mm

 • 8,89 cm x 16,51 cm

 • pro všechny s displejem od 4" do 6"

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected]

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.