Multidrill, 5dílný set strojních brusných vrtáků

28 komentářů
hodnocení 4,9/5,0

Original price was: 649 Kč.Current price is: 469 Kč.(-28%)

Vyberte množství:

1x 469 / kus
Nejpopulárnější
2x 439 / kus Ušetřete 60 
Nejlepší cena
3x 409 / kus Ušetřete 180 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 10 lidí si právě prohlíží tento produkt
 • 5 univerzálních brusných hlav
 • Přiměřené pro všechny vrtačky
 • Na dřevo, gumu a plasty
 • Z vysoce kvalitní oceli
 • Sada obsahuje: 5 brusných vrtáků
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
5DÍLNÁ SADA PRO VŠECHNY MISTRY
Jste profesionál nebo pouze příznivec vrtáků, šroubováků a dalších nástrojů, jednoduše řečeno železa ve všech směrech? Jste rád svým vlastním pánem, který potřebuje nejlepší nástroje pro vaši práci? Pomocí brusných vrtáků Multidrill budete schopni doladit detaily při broušení, leštění a drážkování specifických tvarů do různých povrchů. Vybavte se od hlavy až po paty touto vynikající závitovou sadou.
KVALITNÍ NÁSTROJE K VYTVOŘENÍ DETAILŮ
Multidrill brusné vrtáky jsou vyrobeny z nejlepší rychlořezné oceli. Zuby brusných hlav jsou vykonstruovány s maximální přesností, zaručují delší životnost a efektivní řezání. Tento set je ideální pro všechny truhlářské projekty!
VŠESTRANNOST
S těmito závitovými hlavami budete moci brousit, řezat, drážkovat a leštit. Lze je použít na dřevo, gumu, plasty nebo jiné netvrdé povrchy. Práce s vrtáky Multidrill je bezprašná. Sada obsahuje 5 různých tvarů závitových hlav: koule, ovál, válec, velký a malý kužel – jsou vhodné pro všechny elektrické a akumulátorové vrtačky. Tyto odolné rotační nástroje vám usnadní každý projekt a přinesou radost ze špičkově odvedené práce.

Další informace

 • 5 brusných vrtáků

 • 100 g

 • ocel

 • koule 56 X 13 mm, ovál 30 x 56 mm, válec 28 X 56 mm, velký kužel 32 X
  60 X 13 mm, malý kužel 25 x 50 x 13 mm

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.