Sada 200+ svítících tyčinek, svítících náramků a náhrdelníků v různých barvách, NeonGlowSticks

11 komentářů
hodnocení 5,0/5,0

569 (-23%)

Vyberte množství:

1x 569 / kus
Nejpopulárnější
2x 489 / kus Ušetřete 160 
Nejlepší cena
3x 429 / kus Ušetřete 420 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

NeonGlowSticks je zábavná sada neonových tyčinek v zářivých barvách a dalšího příslušenství pro výrobu různých kreací, jako jsou brýle, náramky, koule nebo květiny! Sada je ideální volbou pro různé generace a příležitosti – dětské hry, bláznivé párty, svatby, pikniky, narozeniny, festivaly nebo koncerty!

 • Vytvářejte svítící náramky, brýle, koule a další zábavné předměty v neonových barvách.
 • Zářivé neonové barvy rozzáří atmosféru
 • 100 barevných neonových tyčinek, které se snadno ohýbají
 • 100 spojů a 2 trojité konektory k vytváření náramků
 • 2 nástavce s více konektory pro tvorbu koulí, květin a dalších výtvorů
 • 1 sada na výrobu skleniček
 • Tyčinky svítí 10 až 12 hodin
 • Perfektní nápad pro noční párty, narozeniny, festivaly, svatby, dětské hry atd.
 • Vysoce kvalitní materiál, který je netoxický a nehořlavý
 • Žádné krvácení barev
 • V balení: 100x neonová tyčinka, 100x náramkový konektor, 2x trojitý konektorový adaptér, 2x multikonektorový adaptér, 1x sada na brýle
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání

Neonové tyčinky svítí 10 až 12 hodin, takže se můžete bavit až do ranních hodin!

Sada s neonovými tyčinkami a dalšími párty doplňky je také skvělou volbou pro dětské hry, svatby, pikniky, narozeniny, výročí atd.

Tato bohatá sada obsahuje 100 neonových tyčinek, 100 spojů a 2 nástavce s trojitým konektorem pro tvorbu náramků, 2 nástavce s více konektory pro výrobu koulí nebo květin a sadu pro výrobu skleniček!

Poslední komentáře našich zákazníků:

Marie M. 44 min ·
Šialené! Měli jsme večírek, a když je tma, je to opravdu skvělé. Světla se opravdu rozzáří! Comment's image
Komentář Sdílet
(13)
Radek Č. 26 min ·
super Comment's image
Komentář Sdílet
(13)
Blanka Č. 54 min ·
Vřele doporučujeme! Půlku jsem použila na rozlučku se svobodou, kterou pořádám, a druhá půlka zabavila děti na celé odpoledne :) Všichni se těšíme na další díl. Comment's image
Komentář Sdílet
(12)

Další informace

 • 100x neonová tyčinka, 100x náramkový konektor, 2x trojitý konektorový adaptér, 2x multikonektorový adaptér, 1x sada na brýle

 • 28 x 5,6 cm (tyčinka)

 • Když s tyčinkou lehce zatřesete, začne svítit. Tyčinka se může ohýbat. Součástí sady jsou různé nástavce pro tvorbu výtvorů: 100 kloubů pro výrobu náramků; 2 nástavce se 3 klouby pro výrobu obrouček brýlí, květin, dvojitých kruhů; 2 nástavce s více klouby pro výrobu koule, květin atd. a sada pro výrobu brýlí.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.