PrimeBolt, bruska na šrouby

19 komentářů
hodnocení 4,3/5,0

459 (-28%)

Vyberte množství:

1x 459 / kus
Nejpopulárnější
2x 409 / kus Ušetřete 100 
Nejlepší cena
3x 359 / kus Ušetřete 300 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 14 lidí si právě prohlíží tento produkt

Bruska na šrouby PrimeBolt je vyrobena z ušlechtilé oceli. Jedná se o jedinečný nástroj, který budete potřebovat tam, kde je potřeba zbrousit hrot starého, rezavého nebo poškozeného šroubu. Ušetříte tak čas a peníze, zjednodušíte a zkrátíte opravy a výměny starých opotřebovaných závitů. Není potřeba kupovat nové a drahé stroje. S ní profesionálně opravíte to, co je potřeba a zároveň se vyhnete zbytečným nákladům.

  • Obnovte staré závity šroubů
  • Vyhnete se broušení s bruskami, bez jisker
  • Usazení během několika sekund
  • Zajišťuje bezpečnost a
  • Rozmanitost použití
  • Materiál: nerezová ocel
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
JEDNODUCHÁ FUNKCE
Nástavec funguje tak, že s pomocí silné střižné síly působí na kovovou vrstvu a jednoduše odlupuje svrchní poškozenou vrstvu šroubů, čímž umožní jeho další použití. Je vhodný pro všechny ruční vrtačky, usadíte ho během několika sekund. Nasaďte brusný nástavec na požadovaný šroub a při nejnižších otáčkách vrtačky s mírným tlakem odstraňte poškozenou vrstvu závitu. Tak bude šroub připraven k dalšímu použití. Šroub zůstane celý a bude vypadat jako nový.
BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
PrimeBolt je navržen s ohledem na bezpečnost př práci. Tím se vyhnete zbytečnému broušení s nebezpečnými bruskami, nepořežete si ruce, vyhnete se jiskrám a popáleninám. PrimeBolt jednoduše odstraní poškozenou část šroubu, bez rizika fyzického poškození a nutnosti použití řezného oleje nebo jiných maziv.
TRVANLIVOST
Je vyroben z odolné nerezové oceli, která poskytuje dlouhou životnost. Díky své jednoduché konstrukci a kompaktním rozměrům lze nástroj snadno přenášet v tašce na nářadí. Efektivně funguje na nerezovou ocel, kalené oceli, měkké oceli, měď, mosaz, hliník, skleněná vlákna, dřevo a plast. Při použití PrimeBolt musí být vrtačka nastavena na nízké otáčky.

Další informace

  • nerezová ocel

  • 8 – 32 šroubů (.164) do 3/4 – 10 (.750) – (4 mm – 19 mm)

  • 22 mm / 0,87

  • 28 mm / 1.1

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.