ScrewRemover, 5-dílná sada na odstraňování poškozených šroubů

37 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

589 (-15%)

Vyberte množství:

1x 589 / kus
Nejpopulárnější
2x 500 / kus Ušetřete 178 
Nejlepší cena
3x 442 / kus Ušetřete 441 
14denní možnost vrácení nebo náhrady 19 lidí si právě prohlíží tento produkt

S tímto produktem, který představuje novou generaci nástrojů pro snadné odstranění opotřebovaných šroubů, odstraníte poškozené šrouby pouze ve dvou krocích!

  • 5 rôznych nástavcov
  • Vytvorené na odstránenie poškodených skrutiek
  • Vyrobené z vysoko kvalitného a odolného kovu
  • Odstráňte skrutky iba v dvoch krokoch
  • Vhodné pre rôzne skrutky
  • Balení obsahuje: 5x nástroj na odstraňování šroubů, 1x krabice
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
ODSTRAŇTE OPOTŘEBOVANÝ ŠROUB BEZ NÁMAHY BĚHEM NĚKOLIKA SEKUND
Se sadou na odstraňování poškozených šroubů můžete jednoduše odšroubovat kteroukoli šroub jen za pár vteřin. I velmi poškozen, zrezivělý, zlomený, politý barvou nebo něčím jiným.
Vhodné pro různé šrouby
Sada nástavců se hodí pro všechny typy strojů, protože jsou univerzální. Všechny šrouby a vrtáky budete moci jednoduše odšroubovat.
Kvalitní materiál
Vrtáky ScrewRemover jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné kalené oceli a jsou tak velmi silné a pevné.

Další informace

  • 5x nástroj na odstraňování šroubů, 1x krabice

  • kalená ocel

  • 6 mm, 7 mm, 10 mm, 11 mm a 12 mm

  • poškozenou šroub nejdříve povŕtajte vrtačkou (vrtačka není součástí sady), potom vyberte správný rozměr nástavce a pomocí šroubováku jej zašroubujte do šroubu. Když nástavec dopadne na spodek otvoru, se šroub začne otáčet.

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.