StarWire 60-delni komplet konektorjev za žice

43 komentářů
hodnocení 4,2/5,0

25 

14denní možnost vrácení nebo náhrady 6 lidí si právě prohlíží tento produkt

Žice, ki so med seboj zavozlane, grdo izgledajo, poleg tega pa so lahko tudi nevarne. Poskrbite, da bodo žice lepo poravnane in urejene. To lahko storite hitro in preprosto – s konektorjem za žice.

  • Preprost za uporabo
  • Primeren za vse vrste žic
  • Na voljo v različnih barvah za lažjo organizacijo
  • Primeren za uporabo doma in drugje
  • Material: kositer
Return advantage icon Dodávka z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojenosti
Delivery advantage icon Sledovatelné dodání
KONEKTOR V OBLIKI ČRKE T ZA ŽICE
Konektor v obliki črke T bo hitro in preprosto rešil težavo s povezovanjem žic. Žici preprosto vpnite v konektor in že ste pripravljeni na nove projekte. Hitro, enostavno in primerno za vsak dom. Žic vam ne bo potrebno rezati ali spajkati. Bakreni kontakti se ne bodo upognili niti v primeru, da uporabite debelejše žice. Terminali so zasnovani tako, da tesno držijo priključke in preprečijo nezaželeno drsenje.
PRIMERNO ZA VSAK PROJEKT
Konektor v obliki črke T je primeren za različne projekte. Uporabljate ga lahko tako doma, kot tudi v avtomobilu, na čolnu ali pri bolj znanstvenih projektih – izbira je vaša. Konektorji v kompletu so v različnih barvah, za lažjo organizacijo in boljši pregled žic. Omogočili vam bodo hiter priklop žic, kjerkoli in kadarkoli.

Další informace

  • kositer

  • 15A

  • 3.5mm(rdeči), 4.5mm(modri), 7mm(rumeni)

  • 20 rdečih konektorjev (primerni za žice 22-18AWG, prečni prerez 0.5-1.5mm2), 20 rumenih konektorjev (primerni za žice 12-10AWG, prečni prerez 4.0-6.0mm2), 20 modrih konektorjev (primerni za žice 16-14AWG, prečni prerez 2.5-4.0mm2).

Balíky jsou doručovány kurýrní službou GLS na adresu uvedenou na zadání zakázky. Jakmile je váš balíček vyhrazený kurýrní službou, obdržíte e-mailové oznámení s číslem zásilky obalu a odkaz, kde si můžete v případě potřeby změnit adresu dodání. Před dodáte přesné datum informován prostřednictvím SMS a volání posla do telefonu. Dodávky jsou možné každý pracovní den, obvykle ráno. Pokud jste v okamžiku dodání bude na vybranou adresu, Kurýr obchod balíček v nejbližší GLS paketomat nebo čerpací stanici OMV. V tomto případě obdržíte SMS zprávu s kódem pro přijetí balíčku. Pokud se rozhodnete platit rozsahu dodávky můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Další informace o doručení zásilky a jsme k dispozici na e-mail: [email protected].

Všechny výrobky je možné objednat do 14 dnů od obdržení této změny nebo vrácení. Pokud přijde produkt poškozen, nefunguje nebo se nám nehodí na [email protected] e-mailovou adresu a budete dostávat pokyny pro reklamaci. Produkt bude nahrazen, jakmile je to možné, nebo obdržet náhradu. Tímto způsobem můžeme garantovat 100% záruku spokojenosti našich zákazníků.